Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Регламент RBR-UA 2016-20171 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

1.1 Чемпіонат Open RBR-UA 2016-2017 доступний для користувачів з усіх країн.
1.2 Чемпіонат Open RBR-UA 2016-2017 проводиться з використанням чеського плагіна.
1.3 Чемпіонат Open RBR-UA 2016-2017 базується на реальному чемпіонаті України.
1.4 В чемпіонаті Open RBR-UA 2016-2017 правила базуються на правилах реального чемпіонату.
1.5 Вся інформація про чемпіонат Open RBR-UA 2016-2017 буде публікуватись на офіційному сайті (www.rbr.in.ua).

2. ЕТАПИ

2.1 Всі умови етапів організатор буде намагатись максимально наблизити до реальних етапів чемпіонату України з ралі.
2.2 Open RBR-UA 2016-2017 складається з 10 етапів.
2.3 Кожне ралі складається з двох легів. Характер спецділянок визначається згідно реального ралі.
2.3.1 Перший лег етапу стартує 08:00 київського часу четверга і закінчується в суботу о 23:59 київського часу.
2.3.2 Другий лег етапу стартує в неділю о 08:00 київського часу і закінчується у вівторок о 23:59 київського часу.
2.4 Дата проведення кожного етапу визначається календарем (додаток 1 - меню «Календар»).
2.5 Сервісні зони під час ралі встановлюються на розсуд організатора.
2.6 Між легами діє система «Ралі2», яка передбачає штраф за кожен пропущений в результаті сходу СД, який вираховується за формулою «абсолютний кращий час +300 секунд».
2.7 У випадку сходу на другому лезі етапу пілоту зараховується DNF.
2.8 Адміністрація залишає за собою право на зміну календаря, або його деталей в односторонньому порядку. Але має повідомити про це не менш як за 3 доби до старту ралі.

3. РЕКВЕСТИ

3.1 Будь які технічні проблеми, як наприклад обрив зв’язку, проблеми з грою, виключення світла і т.п., що виникли під час участі в ралі, прирівнюються до непередбачених обставин і сходу учасника.
3.2 В разі «вильоту» гри під час загрузки СД, учасник має право доїхати етап через систему надсилання реквесту на сайті плагіна. Для виконання цього пункту, на сайті результатів повинна бути відповідна мітка "Did not start at SS …” тільки при виконанні цієї умови можливе надання права на доїзд.
3.3 У разі якщо на сайті результатів є мітка "Did not arrive to time control on SS", пілоту надається право доїхати етап, а на даній спецділянці зараховується час по повтору, який пілот зобов’язаний надіслати організаторам перед подачею реквеста.
3.4 Якщо під час проходження спецділянок в пілота виникли проблеми через "баг" (наприклад зависання гри після шпильки на СД Mineshaft II), він може зійти з дистанції і попросити доїзд, отримавши штраф 10 секунд. При цьому пілот повинен надіслати повтор СД на E-mail - rbr_ua_replay@yahoo.com або rbr.ukraine@gmail.com і зв'язатись з організатором.
3.5 В разі проблем, що виникли по причині часткової або повної відмови сервера, керівництво чемпіонату має право анулювати ралі, або перенести його проведення на інший період часу.

4. АВТОМОБІЛІ

4.1 В чемпіонаті дозволена участь на автомобілях RC1, RC2, RC3, RC4, RGT.
4.2 Автомобілі діляться на п’ять класів: WRC (RC1), WRC 2 (RC2: R5, S2000, R4, N4, RGT), WRC 3 (RC3), WRC Junior (RC4). Крім цього для українських пілотів передбачено національні класи: URC(RC1), URC 2 (RC2: R5, S2000, R4, N4, RGT), URC 3 (RC3), URC Junior (RC4).
4.3 Протягом чемпіонату дозволено двічі змінити автомобіль.
4.4 Учасник повинен повідомляти про зміну організатора.
4.5 Автомобіль може бути змінений тільки в проміжках між етапами, але не пізніше, ніж за 24 години до початку етапу. В іншому випадку зміна автомобілю буде відхилена.

5. УЧАСНИКИ

5.1 Учасники повинні мати аккаунти на чеському плагіні на їх офіційній веб-сторінці (rbr.onlineracing.cz).
5.2 Логін учасника на чеському плагіні повинен відповідати наступній формі: ПРІЗВИЩЕ ім'я або ІМ'Я Прізвище. Наприклад: PETRENKO Ivan або IVAN Petrenko.
5.3 Забороняється участь з однієї IP-адреси. При необхідності використання одної IP-адреси, учасники повинні про це повідомити організатору.
5.4 Не допускаються використання учасниками образ або непристойних висловів.
5.5 Реєстрація учасників здійснюється через заповнення форми реєстрації в Інтернеті. Посилання на реєстрацію публікуються на офіційному сайті.
5.6 Реєстрація учасників можуть бути зроблені тільки в протягом чемпіонату, але не пізніше 24 годин до початку етапу. В іншому випадку реєстрація може бути відхилена.
5.7. Українським вважається пілот - який на момент подачі заявки в чемпіонат, має український прапор на чешському плагіні.

6. КОМАНДИ

6.1 Команда може складатися з мінімум 2 і максимум 5 чоловік.
6.2 Назва команди не повинна містити образливі або непристойні слова.
6.3 Допускається максимум 3 зміни в складі команди протягом чемпіонату. Зміною є заміна одного пілота на іншого. Реєстрація нового пілота в команду на вакантне місце не рахується зміною в команді.
6.4 Реєстрація команд здійснюється через заповнення форми реєстрації в Інтернеті. Посилання на реєстрацію публікуються на офіційному сайті.
6.5 Реєстрація команд можуть бути зроблені тільки в протягом чемпіонату, але не пізніше 24 годин до початку етапу. В іншому випадку реєстрація буде відхилена.

7. СИСТЕМА ОЧОК

7.1 У всіх класах і в абсолютному заліку в кінці кожного ралі кращі пілоти отримують очки за наступному схемою:
Абсолют:

Класи:

7.2 Нарахування очок проходить після перевірки і затвердження результатів всіх пілотів, з врахуванням штрафів, якщо такі мали місце.
7.3 У випадку, коли в будь-якому заліковому класі на етапі стартувало менше 5-ти автомобілів очки в залік за місце в класі нараховуються згідно таблиці:

7.4 Більша кількість очок двох кращих результатів пілотів команди (в класах WRC, WRC 2, WRC 3, WRC Junior, URC, URC 2, URC 3, URC Junior) сумуються і зараховуються у спільний для всіх класів командний залік (окремо міжнародний і національний). Команди-сателіти в командному заліку участь не беруть. Командою-сателітом вважається команда, названа по типу Назва 1, Назва 2, Назва 3...
7.5 В разі рівності очок за підсумками сезону, вище місце займає пілот (команда), який (яка) зайняв (зайняла) вище місце на останньому етапі. У випадку нової рівності, порівнюються наступні кращі місця, на передостанньому і т. д. етапі.

8. ПОВТОРИ

8.1 Кожен учасник, який на спецділянці посів місце у топ-3 в абсолюті, зобов'язаний завантажити повтор на плагін.
8.2 Повтори повинні бути завантажені протягом 48 годин після закінчення етапу.
8.3 Кожен учасник має право отримати відстрочку до 24 годин максимум, звернувшись до організатора з відповідним проханням до моменту завершення кінцевого терміну представлення повторів.
8.4 Кожен учасник в праві перевірити повтори будь-якого іншого учасника і у випадку виявлення порушення регламенту звернутись до організатора. Для цього пілот подає своє прохання у відповідній темі («Заяви, петиції, апеляції і прохання пілотів»)
8.5 Кожен учасник повинен надати повтор будь-якого спецвідрізкаії організатору, якщо його просять зробити це.
8.6 Кожен пілот зобов'язаний зберігати усі повтори протягом 7 днів після закінчення ралі.
8.7 Публікація результатів здійснюється після перевірки повторів, розгляду усіх петицій, апеляцій, спірних питань.

9. МЕДІА

9.1 Керівництво чемпіонату вітає коментарі від пілотів під час і після етапів у відповідних темах, а також в коментарях на плагіні.
9.2 Керівництво чемпіонату вітає представлення учасниками фотографій після етапів у відповідних темах.
9.3 Призери ралі в абсолюті (перше, друге і третє місце) зобов'язані представити свій коментар з етапу і як мінімум одну фотографію. Кінцевий термін - 72 години після завершення ралі. Невиконання цієї вимоги карається штрафом згідно пункту 10.7 даного регламенту.

10. ПОКАРАННЯ

10.1 Не завантаження повторів - 60 секунд за кожен не завантажений повтор.
10.2 Запізнення з представленням повторів - 60 секунд.
10.3 Участь з одного IP-адресу - дискваліфікація на етапі.
10.4 Зрізання повороту усіма чотирма колесами - плюс 20 секунд за кожну зрізку. Зрізкою не рахується скорочення шляху в наслідок помилки. В такому випадку водій повинен використовувати систему STOP-and-GO після повороту.
10. 5 Участь на незареєстрованому автомобілі- дискваліфікації на етапі.
10. 6 Неповага, агресія і образи на адресу учасників карається негайною дискваліфікацією з чемпіонату.
10.7 Невиконання вимог пункту 9.3 з правил карається попередженням. Повторне неподання - штраф 30 секунд до результату ралі.
10.8 Кожен учасник має право опротестувати штраф, який автоматично зарахований плагіном. В такому випадку він повинен надати повтор даної спецділянки та інші файли на вимогу. Прохання про зняття штрафу повинно бути опубліковане в темі форуму "Заяви, петиції, апеляції".
10.9 Незнання даного регламенту не є основою для пом’якшення або уникнення покарання.

11. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

11.1 Правила можуть бути змінені в будь-який час організатором.
11.2 Дати етапів можуть бути змінені в залежності від свят або через якісь проблеми.
11.3 Організатор залишає за собою можливість змінити всі обставини чемпіонату в будь-який час відкритого RBR-UA 2016-2017 сезону.

12. Трофей Александрова

12.1 В чемпіонаті передбачений неофіційний залік найшвидшого пілота - Трофей Александрова, який визначається за кількістю виграних спецділянок загалом в чемпіонаті. В разі не виконання вимог пункту 8.1 пілоту перемога на спецділянці не зараховується.


Контактна інформація:
rbr.ukraine@gmail.com - Офіційна електронна пошта Open RBR-UA 2016-2017
www.rbr.in.ua - Офіційна веб-сторінка Open RBR-UA 2016-2017
www.facebook.com/RBR.Ukraine - Офіційна Facebook сторінка