Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Жерней Фелтрін і Megasport RT впевнено виграють Summer Cup 2013

sancho 11-09-2013, 11:08 436 Новини
Жерней Фелтрін і Megasport RT впевнено виграють Summer Cup 2013


Словенський пілот Megasport Rally Team Жерней Фелтрін до золота здобутого в чемпіонаті RBR-UA 2012-13 додає ще й золото літнього кубку. Виступаючи на автомобілі Skoda Octavia WRC Evo 2 він впевнено з відривом аж у 44 очки випередив росіянина Ілью Солдакова. Третім став співвітчизник Ільї - Александр Сухінов, який програв йому всього 1 очко.

В класі S2000 золото здобув росіянин Роман Мєдвєдєв з команди SVK Virag, який виграв 4 останні етапи в своєму класі. Срібло і бронзу завоювали українці Руслан Харланов і Олексій Лопухов відповідно.

Саша Кевлюк з Crimea RT Junior завдяки двом перемогам на двох останніх етапах зумів випередити росіянку Катю Іванову і здобути золото в класі N4. Росіянка була змушена вдовольнитися сріблом. Бронзу в класі здобув Володимир Архіпов.

Ще один представник Megasport Rally Team здобув золото в своєму класі - естонець Андер Вііанд став кращим в S1600. Срібло дісталося росіянину Олегу Пліскіну, а бронза українцю Сергію Котику.

Також інтернаціональний подіум і у класі А6. Канадієць Владіміри Сінельніков впевнено здобув золото, другим став українець Олександр Підлуський, а третім - росіянин Максім Єськов.

Також золото в своїх класах здобули українець Олександр Адамович (клас N3) та білорус Аляксандр Глушніонак (H).

В командному заліку другий рік поспіль перемогу святкує Megasport Rally Team. Срібло у команди Crimea Rally Team, а бронза у SVK Virag.