Останні новини

Зв'язок з нами

Фелтрін перериває традицію

sancho 21-04-2013, 19:34 625 Новини

Традиція, згідно якої на ралі Львівський стандарт обов'язково перемагають виключно українці була перервана цього року. Словенець Жернер Фелтрін з команди MEGASPORT Rally Team на своїй Subaru Impreza N14 був поза конкуренцією. Він впевнено на 22 секунди випередив Алекса Каркача з Yalta Crimea Rally Team, який провів гонку на Skoda Fabia S2000 evo2. Замкнув трійку партнер Жернея по команді, минулорічний переможець цього етапу - Олександр Кузьмінов.

Слід також відзначити, що ралі Львівський стандарт стало одним з найскладніших випробувань для пілотів. Всього 21 екіпаж перетнув фінішну відмітку. А не змогли завершити етап такі сильні пілоти як Ігор Нечіпорук, Алекс Мікулка, Олексій Лопухов, Артем Хорольський, Ілья Соболєв, Романд Мєдвєдєв, Петр Водічка, Руслан Харламов та інші.

Щодо тих хто зміг фінішувати, то в найбільш потужному класі 2 кращим став срібний призер абсолюту і лідер чемпіонату Алекс Каркач. А от лідером в класі продовжує бути Олександр Кузьмінов, який був на цьому етапі другим. Замкнув трійку Нікіта Уткін з WILD WEST VRT.

В класі 3 фінішувало всього три пілоти. Перемогу на етапі і взагалі в чемпіонаті здобув Жерней Фелтрін. Другим фінішував Андрій Легедза з RallyBox Motorsport, а третім Павло Лихач з MEGASPORT Rally Team. Павло доречі вийшов на 2 місце за підсумками 9-ти етапів.

Андрєй Ніколаєв з Rally Team South Coast разом з 4 місцем в абсолюті, здобув і перемогу в класі 5. Це вже друга поспіль перемога росіянина в чемпіонаті. Другим фінішував лідер класу Сергій Кочетков з Yalta Crimea Rally Team, а третім естонець Андер Віаанд з MEGASPORT Rally Team. Андер являється єдиним пілотом, який здатен завадити Сергію Кочткову здобути чемпіонство.

Тільки три пілоти фінішувало в класі 7. Канадієць Владімір Сінєльніков з Yalta Rally Academy завдяки своїй перемозі на цьому етапі і сходу з дистанції Олександра Волковича очолив турнірну таблицю класу. Другим фінішував росіянин Фелікс Шекін з FAMILY RACING RALLY TEAM, а третім Владіслав Баранчук з Crimea Rally Team.

В командному заліку впевнено лідирує Yalta Crimea Rally Team. Більше 100 очок їм програють представники MEGASPORT Rally Team, а на третє місце вийшли Yalta Rally Academy. Вони всього на 1 бал випереджають FAMILY RACING RALLY TEAM і на 14 Rally Team South Coast. На останньому етап намічається запекла боротьба за третє місце.

Хотілося би трішки розповісти і про національні класи. В українському абсолюті визначився чемпіон. Ним став представник MEGASPORT Rally Team Олександр Кузьмінов. Алекс Мікулка та Ігор Нечіпорук, через свою нестабільність змушені будуть задовільнитись срібло і бронзою, які і розіграють між собою на останньому етапі.

Впевнену перемогу Олександр Кузьмінов здобув в класі У12. А от за срібло тут поборяться два Нікіти - Сорокін з Crimea Rally Team та Уткін з WILD WEST VRT.

А от в класі У11 двовладдя. Олександр Драйв та Павло Лихач мають однакову кількість очок. Не сильно відстали від них Ігор Нечіпорук та Володимир Бойправ. Всі четверо залишаються реальними претендентами на чемпіонство.

Сергій Кочетков з Yalta Crimea Rally Team оформив чемпіонство в класі У10. На друге місце тут два претенденти - Олександр Підлуський з WILD WEST VRT та Руслан Харланов з Crimea Rally Team. Невеликі шанси на третє місце залишаються у Руслана Ткачука з WILD WEST VRT.

В класі У9 чемпіон відомий - Олександр Волкович з Yalta Crimea Rally Team. Другу і третю позицію між собою розіграють Владіслав Баранчук з Crimea Rally Team, Дмитро Клевацький з Get Race та Константин Сідоров з Rally Team South Coast.

Владіслав Курочкін єдиний пілот, який здобув очки в класі У8. Тож для гарантованого чемпіонства йому необхідно фінішувати на останньому етапі.

В командному заліку впевнено лідирує Yalta Crimea Rally Team, випереджаючи MEGASPORT Rally Team на 173 очки. Третю сходинку закріпили за собою пілоти команди WILD WEST VRT.