Останні новини

Зв'язок з нами

Мєдвєдєв тріумфує в Херсоні

sancho 30-03-2013, 19:46 556 Новини

Російський пілот команди SVK Virag Роман Мєдвєдєв став переможцем чергового етапу чемпіонату RBR-UA ралі Чумацький шлях. Слідом за ним фінішували білорус Ілья Соболєв з Get Race та словенець Жерней Фелтрін з Megasport Rally Team.

До закінчення чемпіонату залишилося всього два етапи і ми все частіше заглядаємо в турнірну таблицю. Владімір Чіроков, який лідирував перед ралі Чумацький шлях не стартував і в підсумку втратив свою позицію. Тепер в чемпіонаті лідирує Алекс Каркач, який мав змогу заробити солідний гандикап перед своїм основним суперником. Після першого дня Алекс йшов в трійці абсолюту, але в другий день він помилився і фінішував тількии на 8 позиції. Заробивши 14 очок він таки обійшов Чірокова і випереджає його на 8 очок. Третю сходинку абсолюту закріпив за собою словенець Жерней Фелтрін.

В класі 2 завдяки стабільним фінішам лідирує українець Олександр Кузьмінов з команди Megasport Rally Team. Каркач і Чіроков відповідно на другому і третьому місцях.

Жерней Фелтрін на ралі Чумацький шлях став найшвидшим у класі 3. Другим став Ігор Нечіпорук, а третій Денис Руді.

В загальному заліку в класі лідирує саме Жерней. Другий Ігор Нечіпорук, а третій - Олександ Драйв.

Дуже невдало провели цей етап лідери класу 5. Тільки Петр Водічка зумів фінішувати в очковій зоні - на 10 місці класу. Тому ситуація в турнірній таблиці не змінилася - Сергій Кочетков лідирує, Андер Вііанд - другий, а Петр Водічка третій.

А кращим в класі в Херсоні став Андрєй Ніколаєв. Другим фінішував Євгєній Марков, а третім Руслан Харланов.

В наймолодших моноприводних класах очікувані перемоги здобули Олександр Волкович (клас 7) та Александр Сухінов (клас 8), який доречі вже кілька етапі тому оформив чемпіонство.