Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Довгоочікувана перемога Хорольського

sancho 17-03-2013, 13:08 566 Новини
Довгоочікувана перемога Хорольського


Один з найшвидших українських гонщиків в спільноті RBR, але в той же час і дуже нестабільний - Артем Хорольський, вперше з березня 2011 року переміг на етапі чемпіонату RBR-UA. Вигравши більшу половину спецвідрізків Прайм Ялта ралі, він впевнено став переможцем першого асфальтого етапу.

Майже 30 секунд пілоту команди Get Race програв росіянин Владімір Чіроков з Profi Club Rally. Замкнув трійку лідерів представник Yalta Crimea Rally Team Олексій Лопухов. Всі ці пілоти виступали на техніці класу 2.

Пілоти команди Megasport Rally Team домінували в класі 3. Словенець Жерней Фелтрін та українець Павло Лихач зайняли відповідно першу і другу сходинку. Третім став представник Rally Team South Coast Сергій Раєвський.

Свою 6 перемогу в класі 5 здобув лідер команди Yalta Crimea Rally Team Сергій Кочетков. Ні Петр Водічка (2 місце), ні Андрєй Ніколаєв (3 місце) не змогли нічого протиставити швидкому темпу Сергія і програли йому більше однієї хвилини.

Також впевнені перемоги в своїх класах здобули Олександр Волкович (клас 7) та росіянин Александр Сухінов (клас 8).

За підсумками 7 етапів в лідери вийшов росіянин Владімір Чіроков, який тепер на 6 очок випереджає свого співвітчизника Алекса Каркача. На третю позицію вийшов словенець Жерней Фелтрін, який програє лідеру аж 60 очок.

Остаточні результати Прайм Ялта ралі

Положення пілотів і команд в міжнародних класах

Положення пілотів і команд в національних класах