Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Одеса ралі: Романов бере реванш

sancho 8-01-2013, 00:19 425 Новини
Одеса ралі: Романов бере реванш


Українець Нік Романов, програвши попередній етап кубка росіянину Роману Медведеву, зумів в Одесі взяти реванш. Його Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A був всього на 3,55 сек швидший на фініші. Росіянин був змушений вдовольнитись сріблом. Трійку замкнув лідер в загальному заліку в абсолюті Ігор Нечіпорук.

В класі 2 перемогу відсяткував Медведєв. Більше хвилини йому програв Ілья Солдаков, який разом з чехом Лібором Томечеком після 4 етапів ділить перше місце класу. Третім на Одеса ралі фінішував Алекс Мікулка.

На автомобілях класу 3 перемогу здобув Денис Руді. Другим став Сергій Раєвський, а третім Юрій Тітов, який і очолює залік класу.

Руслан Харланов вперше був найшвидшим в класі 5 і закріпів своє лідерство після 4 етапів. Росіянин Родіон Ніконоров був другим, а білорус Аляксандр Глушніонак був третім.

Константин Сідоров втретє став найшвидшим в класі 7, проте в загальному заліку поступається Феліксу Шекіну, який є більш стабільнішим і фінішував в Одесі другим. На третій сходинці класу фінішував Сергій Котик.