Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Друга поспіль перемога Каркача

sancho 23-12-2012, 16:08 508 Новини
Друга поспіль перемога Каркача


Російський пілот команди Yalta Crimea Rally Team Алекс Каркач став найкращим на ралі Алушта. Він в стабільно високому темпі подолав більше 110 км кримської траси і впевнено випередив свої переслідувачі більше ніж на пів хвилини.

Не зміг скласти конкуренцію Алексу його одвічний суперник і співвітчизник, представник PROFI CLUB RALLY, Владімір Широков, який показав другий час. Трійку абсолюту замкнув словенський пілот MEGASPORT Rally Team Жерней Фелтрін.

В трійку кращих в класі 2 крім Каркача і Широкова ввійшов українець Алекс Мікулка, який вирішив пересісти на більш потужну техніку.

Жерней Фелтрін взявши бронзу абсолюту, також виграв у класі 3. Другим в класі став його партнер по команді Паша Лихач, а третім Олександр Драйв з Rally Team South Coast.

Друга поспіль перемога Каркача


В класі 5 як і зазвичай боротьбу за перемогу в класі вели українець Сергій Кочетков з Yalta Crimea Rally Team та представники MEGASPORT Rally Team чех Петр Водічка та естонець Андер Вііанд. Перемогу відсвяткував Кочеткова. А пілоти MEGASPORT Rally Team задовольнились відповідно сріблом і бронзою.

Вперше в сезоні канадієць Владімір Сінєльніков з Yalta Rally Academy випередив українця Олександра Волковича з Yalta Crimea Rally Team, і став кращим не тільки в класі 7, а й взагалі серед усіх представників моноприводу. Трійку класу 7 замкнув Константин Сідоров, для якого це перший фініш в сезоні.

Александр Сухінов знову був кращим в класі 8. На жаль в російського пілота немає гідних суперників в класі і йому доводиться віртуально боротися з пілотами на більш потужнішій техніці.

Остаточні результати ралі Алушта

Положення пілотів і команд в міжнародних класах

Положення пілотів і команд в національних класах