Останні новини

Зв'язок з нами

Каркач виграє Александров ралі

sancho 4-12-2012, 23:39 463 Новини

Переможцем Александров ралі став росіянин Алекс Каркач на Peugeot 207 S2000. Представник Yalta Crimea Rally Team на 8 секунд випередив словенця Жернея Фелтріна, який стартував на Subaru Impreza N14. Замкнув трійку партнер Алекса по команді Олексій Лопухов на Skoda Fabia S2000 evo2.

Слід відзначити, що як і минулого чемпіонату, багато пілотів не зуміли фінішувати. З 88 пілотів, що стартували, фінішувало менше половини - 38. Зазнав невдачі і один з претендентів на перемогу фін Томмі Мякінен, який лідирував після першого дня.

Переможцем в класі 2 став переможець абсолюту росіянин Алекс Каркач. Другим став Олексій Лопухов, а бронзу в класі здобув пердставник MEGASPORT Rally Team Олександр Кузьмінов.

Жерней Фелтрін став кращим серед пілотів, які виступають на автомобілях класу 3. Словенець майже на 5 хвилин випередив українця Олександра Драйва, який виступав на Mitsubishi Lancer Evo 9. Трійку замкнув росіянин Александр Боркунов на Subaru Impreza N14.

Сергій Кочетков став кращим в класі 5. Він на 2 хвилини випередив лідера класу естонця Андера Вііанда, який був другим на цьому етапі. Третю сходинку посів росіянин Євгеній Панюшкін.

Традиційно кращим в класі 7 став Олександр Волкович на Lada Kalina R2. Також традиційно другим став канадієць Владімір Сінельніков. Бронзу в класі здобув Юрій Тітов на старенькій Peugeot 306 Maxi Evo 2.

Ну і в наймолодшому класі 8 на цьому етапі стартував тільки одни пілот - росіянин Александр Сухінов на Ford Escort Mk2 GrH. Успішно фінішувавши він і став переможцем в класі.