Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Каркач виграє Александров ралі

sancho 4-12-2012, 23:39 478 Новини
Каркач виграє Александров ралі


Переможцем Александров ралі став росіянин Алекс Каркач на Peugeot 207 S2000. Представник Yalta Crimea Rally Team на 8 секунд випередив словенця Жернея Фелтріна, який стартував на Subaru Impreza N14. Замкнув трійку партнер Алекса по команді Олексій Лопухов на Skoda Fabia S2000 evo2.

Каркач виграє Александров ралі


Слід відзначити, що як і минулого чемпіонату, багато пілотів не зуміли фінішувати. З 88 пілотів, що стартували, фінішувало менше половини - 38. Зазнав невдачі і один з претендентів на перемогу фін Томмі Мякінен, який лідирував після першого дня.

Переможцем в класі 2 став переможець абсолюту росіянин Алекс Каркач. Другим став Олексій Лопухов, а бронзу в класі здобув пердставник MEGASPORT Rally Team Олександр Кузьмінов.

Каркач виграє Александров ралі

Жерней Фелтрін став кращим серед пілотів, які виступають на автомобілях класу 3. Словенець майже на 5 хвилин випередив українця Олександра Драйва, який виступав на Mitsubishi Lancer Evo 9. Трійку замкнув росіянин Александр Боркунов на Subaru Impreza N14.

Каркач виграє Александров ралі


Сергій Кочетков став кращим в класі 5. Він на 2 хвилини випередив лідера класу естонця Андера Вііанда, який був другим на цьому етапі. Третю сходинку посів росіянин Євгеній Панюшкін.

Каркач виграє Александров ралі


Традиційно кращим в класі 7 став Олександр Волкович на Lada Kalina R2. Також традиційно другим став канадієць Владімір Сінельніков. Бронзу в класі здобув Юрій Тітов на старенькій Peugeot 306 Maxi Evo 2.

Ну і в наймолодшому класі 8 на цьому етапі стартував тільки одни пілот - росіянин Александр Сухінов на Ford Escort Mk2 GrH. Успішно фінішувавши він і став переможцем в класі.

Остаточні результати ралі

Положення пілотів і команд в міжнародних класах

Положення пілотів і команд в національних класах