Останні новини

Зв'язок з нами

Перша перемога Широкова

sancho 17-11-2012, 23:30 404 Новини

Росіянин Владімір Широков став переможцем ралі Маріуполь, другого етапу нашого чемпіонату. Представник PROFI CLUB RALLY на 2 секунди випередив свого співвітчизника Алекса Каркача, який виступає за Yalta Crimea Rally Team. Третім став ще один представник Yalta Crimea Rally Team - українець Олексій Лопухов.

В класі 3 найшвидшим став Ігор Нечіпорук. Більше хвилини йому програв росіянин Александр Боркунов, а на третю сходинку подіуму приїхав Паша Лихач.

Естонець Андер Вііанд з MEGASPORT Rally Team став найшвидшим в класі 5. Пілот SVK Virag Максім Єськов фінішував другим, а третім був ще один естонець Марек Фьодоров.

Олександр Волкович, як і на першому етапі став найшвидшим в класі 7. Канадієць Владімір Сінельніков став другим, а третім фінішував Дмитро Клевацький з команди Get Race.

Єдиним хто фінішував в класі 8 знову став росіянин Александр Сухінов.

Серед команд найкращою на цьому етапі стала Yalta Crimea Rally Team (190 очок). Другими стали MEGASPORT Rally Team (180 очок), а третіми SVK Virag (160).