Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі Маріуполь: Хорольський лідер першого дня

sancho 5-11-2012, 14:26 659 Новини
Ралі Маріуполь: Хорольський лідер першого дня


Артем Хорольський, який пропустив перший етап лідирує після першого дня ралі Маріуполь. Пілот команди Get Race виступаючи на Skoda Fabia S2000 evo2 захопив лідерство після СД5 і на 4 секунди випереджає росіянина Алекса Каркача з Yalta Crimea Rally Team. Замкнув трійку абсолюту ще один росіянин Владімір Широков з Profi Club Rally.

Слід відзначити, що завадити лідерам могли ще кілька сильних пілотів. Роман Мєдвєдєв з Family Racing Rally Team, який виграв першу спецділянку, був серед лідерів до 4 допу, а на наступному потрапив в аварію. Фін Томмі Мякінен після другої спецділянки вийшов в лідери і впенено займав першу сходинку абсолюту до 4 допа, але як і Роман на п’ятому його спідкала невдача. Не вдало провів перший день переможець першого етапу Ілья Соболєв. На другій спецділянці він помилився і втратив близько півтори хвилини. І хоч після цього йому вдалося виграти 4 спецділянки, проте вище 15 місця він не піднявся.


Аварія Мякінена


В класі 3 після першого дня лідирує представник Yalta Crimea Rally Team Ігор Нечіпорук. Він зумів випередити на 16 секунд переможця першого етапу Алекса Мікулку, який предсталяє команду Get Race. Замкнув трійку лідерів чех Каміл Вана.

Сергію Кочеткову знову немає рівних в класі 5. Пілот Yalta Crimea Rally Team в перший день ралі Маріуполь був на 7 секунд швидший від представника Megasport Rally Team естонця Андера Вііанда. Третім, з відставанням в майже 40 секунд від лідера, день закінчив росіянин Максім Єськов з команди SVK Virag.

Олександр Волкович націлений на другу перемогу в класі 7. Він на 7 секунд випереджає канадця Сінєльнікова. Третій після першого дня Константин Сідоров.

В класі 8 стартувало всього три пілоти. Лідирує росіянин Александр Сухінов, другий литовець Пауліус Картаускас з Old School Racing. Третій був Алекс Матвеєв з Monster-MTrack Team.