Останні новини

Зв'язок з нами

Феєрична перемога Соболєва

sancho 28-10-2012, 20:33 440 Новини

Білорус Ілья Соболєв після виграного першого дня впевнено провів і другий день та відсвяткував перемогу на першому етапі чемпіонату України. На рахунку переможця також 11 з 18 виграних спецділянок.

Не зуміли йому скласти конкуренцію визнані фаворити чемпіонату - Алекс Каркач, Олексій Лопухов та Алекс Мікулка. Чемпіон попереднього чемпіонату Алекс Каркач зійшов вже на другому допі другого дня, а Олексій Лопухов був змушений оформити схід на СД13. А от Алекс Мікулка фінішував, програвши лідеру більше хвилини. Він же став кращим в класі 3.

Третє місце в абсолюті зайняв представник Yalta Crimea Rally Team Ігор Нечіпорук. Він всього на 9 секунд віжстав від Мікулки. За крок до подіуму абсолюту і на 2 місце класу 2 приїхав представник MEGASPORT Rally Team Олександр Кузьмінов. Замкнув чільну п'ятірку абсолюту росіянин Александр Боркунов.

Петр Водічка, який лідирував після першого дня в класі 5, в другий день помилився і опустився на третє місце. А перемогу здобув Сергій Кочетков. Він на 27 секунд випередив срібного призера етапу естонця Андера Вііанда.

В класі 7 впевнено довів свою Lada Kalina R2 Олександр Волкович. Констандин Сідоров, який намагався нав'язати йому боротьбу зійшов на останньому допі. Другим став канадець Владімір Сінельніков. Трійку замкнув Дмитро Клевацький.

Як ми раніше писали, найменш численним класом виявився клас 8. Тут стартувало всього два екіпажі, а фінішував взагалі тільки один - росіянин Александр Сухінов.

Щодо командного заліку, то кращою командою на ралі Київська Русь стала Yalta Crimea Rally Team. В їх активі 190 очок. Другими стали MEGASPORT Rally Team, програвши лідерам всього 10 очок. Бронзу на етапі здобули пілоти команди FAMILY RACING RALLY TEAM (130 очок).