Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі "Київська Русь": Соболєв лідирує

sancho 21-10-2012, 00:25 459 Новини

Після першого дня ралі Київська Русь лідирує білорус Ілья Соболєв на Skoda Fabia S2000 evo2. Він впевнено виграв всі спецділянки і на 19 секунд випереджає чемпіона минулого сезону і представника Yalta Crimea Rally Team Алекса Каркача (Peugeot 207 S2000) та на 51 секунду українця Олексія Лопухова (Skoda Fabia S2000 evo2).

В класі 3 лідер першого дня Алекс Мікулка. На 11 секунд від нього відстав представник MEGASPORT Rally Team Павло Лихач. Замкнув трійку пілот команди Yalta Crimea Rally Team Ігор Нечіпорук.

Щодо моноприводних класів, то в класі 5 спостерігається найбільш запекла боротьба. Лідирує тут чех Петр Водічка на Peugeot 206 S1600, який представляє команду MEGASPORT Rally Team. Всього 4 секунди йому програв представник Yalta Crimea Rally Team Сергій Кочетков на Ford Fiesta S1600. Трохи більше секунди українцю програє ще один "мегаспортівець" естонець Андер Вііанд.

В класі 7 впевнено лідирує Олександр Волкович на Lada Kalina R2. З0 секунд йому програє Константин Сідоров на Peugeot 306 Maxi Evo 2. Третій Дмитро Клевацький на Lada Samara 1600.

На цьому ралі найменш численним класом виявився клас 8. Тут стартувало всього два екіпажі. Впевнено лідирує тут росіянин Александр Сухінов на Ford Escort Mk2 GrH. Аж 30 хвилин йому програє його співвітчизник Алекс Матвеєв на Ford Fiesta ST.

Загалом на першому етапі стартувало майже 90 екіпажів. Перший день подарував пілотам багато боротьби, а другий обіцяє бути ще більш бойовим. Бажаємо всім пілотам успішно фінішувати і отримати задоволення від пілотування.