Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Summer Cup 2012: Мікулка бере золото

sancho 2-09-2012, 21:18 492 Новини
Summer Cup 2012: Мікулка бере золото Алекс Мікулка завдаки перемозі на останньому етапі кубка здобув золото абсолюту і в класі WRC. Другим, став Паша Лихач, який хоч і потрапив в аварію на останньому допі, проте зберіг за собою срібло як абсолюту, так і класу WRC. Замкнув подіум представник Росії Ілья Солдаков.

Слід зауважити, що боротьба в абсолюті точилася дуже запекла. Практично до останніх метрів дистанції останнього етапу.

В класі А8 чемпіонство ще за етап до закінчення забезпечила собі росіянка Катя Іванова. А от другим став Таб Валл з Литви, який завдяки перемозі у Львові обійшов Сергія Котика.

Summer Cup 2012: Мікулка бере золото Серед представників класу S2000 кращим став Альоша Домченко. Друге і третє місце у представників Росії Романа Мєдвєдєва і Максіма Єськова.

Також два росіяни на подіумі в класі N4. Золото в Андрєя Бобілєва, а срібло у Ігора Демишева. Замкнув трійку призерів українець Андрій Легедза.

Summer Cup 2012: Мікулка бере золото Не було рівних в класі S1600 Дмитру Каварнали. Навіть пропустивши останній етап він на 40 очок випередив срібного призера Олександра Підлуського, який доречі завдяки перемозі на ралі Львів піднявся з 4 місця на 2-ге. Бронзу в класі здобув Євгєній Марков.

В класі A6 також був явний фаворит. Канадієць Владімір Сінєльніков виграв всі шість етапів. Другим став Євгеній Панюшенко, а третім Дмітрій Рилов.


В командному заліку перемогу здобула львівська команда Megasport RT. Срібло в російської SVK Virag, а бронза в Yalta Crimea RT Junior.