Останні новини

Зв'язок з нами

Каркач підтверджує своє чемпіонство

sancho 21-05-2012, 23:29 531 Новини

Вже в ранзі абсолютного чемпіона Алекс Каркач виграє останній етап четвертого чемпіонату RBR-UA - ралі Буковина. Він на 11 секунд випередив свого основного суперника в двох останніх чемпіонатах Владіміра Широкова. Третє місце на останньому допі етапу вирвав у Олексій Лопухова представник Club Rally Алекс Мікулка.

Відзначимо, що Мікулку та Лопухова на фініші розділило мізерні 0,18 сек. Ці мізерні долі сотих секунд коштували представнику Yalta Crimea Rally Team чемпіонства в українському абсолюті. Тож другий рік поспіль Олексій завойовує срібло, а Мікулка бронзу минулого сезону обмінює на золото.

П'яте місце на ралі Буковна посів представник Megasport Rally Олександр Кузьмінов. Слід відмітити, що перші 5 місць абсолюту на ралі зайняли пілоти, які в підсумку і зайняли першій п'ять позицій в підсумковій таблиці абсолюту:
1. Каркач - 209 очок
2. Широков - 178
3. Лопухов - 148
4. Мікулка - 136
5. Кузьмінов - 122

Трійка призерів в класі S2000 чемпіонату має дзеркальне відображення абсолюту. В класі N4 заслужено переміг Алекс Мікулка, другим став Сергій Раєвський, а бронзу здобув Ілья Солдаков.

В класі S1600 золото в активі Сергія Кочеткова. Срібло в Андрєя Ніколаєва, а бронза в Каті Підлуської.

Золото в командному заліку завоювали представники Yalta Crimea Rally Team, другі - Sevik MotorSport Engenering, а треті - MEGASPORT Rally Team.

Щодо українського заліку, то ми вже розповіли про запеклу боротьбу за чемпіонство в абсолюті. Тож повторимо, чемпіон - Мікулка, віце-чемпіон - Лопухов, а третім завершив чемпіонат Ігор Нечіпорук, котрий непогано почав сезон, лідирував деякий час, проте пропустив закінчення сезону і здобув тільки бронзу.

В українському класі S2000 золото завоював Лопухов, срібло - Кузьмінов, а бронзу - Каварнали. В N4 трійка призерів така: Мікулка (золото), Нечіпорук (срібло), Раєвський (бронза). А в S1600 в призах Сергій Кочетков (золото), Катя Підлуська (срібло) та Роман Лесько (бронза)

Командне золото і в українському заліку завоювали пілоти Yalta Crimea Rally Team. Срібло у MEGASPORT Rally Team, а бронза у CLUB RALLY.