Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Широков вдруге тріумфує на Александров ралі

sancho 18-04-2012, 23:01 519 Новини
Широков вдруге тріумфує на Александров раліАлександров ралі виявилось досить складним етапом. Багато пілотів, серед яких були і провідні пілоти нашого чемпіонату не змогли фінівати, або фінішували лише за системою Ралі2.
Найшвидшим виявився російський пілот команди PROFI CLUB RALLY Владімір Широков. Це його друга перемога на цьому ралі. Владімір на 5 секунд випередив свого основного суперника - Алекса Каркача з Yalta Crimea Rally Team. Замкнув трійку також представник кримської команди - Олексій Лопухов.

Після 8 етапів лідерство в абсолюті утримує Алекс Каркач (169 очок). На 28 очок менше у Владіміра Широкова (141). На третє місце вийшов Алекс Мікулка (118).

Найшвидшим в класі N4 був Алекс Мікулка з CLUB RALLY. Він впевнено очолює цей залік, набравши після 8 етапів 155 очок, що на 40 більше ніж Ігора Нечіпорука і на 41 ніж у Сергія Раєвського.

Широков вдруге тріумфує на Александров раліВ моноприводі впевнену перемогу здобув росіянин Андрєй Ніколаєв. Йому могли завадити Сергій Кочетков та Антон Токбулатов. Проте перший потрапив у аварію в перший день і закінчив етап з великим штрафом, а другим по невідомій причині не зумів вийти на старт другого дня. Завдяки цій перемозі Андрєй вийшов в лідери в класі S1600. Він всього на 1 очко випереджає Кочеткова. Третім з великим відставання є Фелікс Шекін.