Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Прайм Ялта ралі: Перемога Олексія Лопухова

sancho 28-03-2012, 23:27 526 Новини
Прайм Ялта ралі: Перемога Олексія ЛопуховаПрайм Ялта ралі завжди носить особливий статус в чемпіонаті. Кожен з пілотів вважає за честь перемогти на швидких і підступних асфальтових кримських трасах.
Цього року в Ялті перемогу відсвяткував Олексій Лопухов на Skoda Fabia S2000 evo2. Він всього 0,16 секунд виграв у росіянина Алекса Каркача на Peugeot 207 S2000. Замкнув трійку лідері Левко Данис на Mitsubishi Lancer Evo 9.

Прайм Ялта ралі: Перемога Олексія ЛопуховаТрадиціно ралі почалося з лідерства швидких, але не дуже стабільних пілотів. Перший доп виграв білорус Ілья Соболєв, два наступні були за українем Артемом Хорольським. Спецвідрізки номер 4 і 5 виграє росіянин Владімір Широков і виходить в лідерство. Проте його лідерство виявилось не довгим. Перша позиція перейшла до Алекса Каркача, який і втримав лідерство до кінця першого дня.

Прайм Ялта ралі: Перемога Олексія ЛопуховаДругий день лідер почав в спокійному темпі, показуючи стабільні результати в районі 3-5 місця на допах. Це дозволило зберігати за собою першу позицію. Проте на передостанньому спецвідрізку Алекс помилився і з втратою близько 50 секунд, віддав лідерство Широкову. А на останньому допі він пропустив вперед ще й Лопухова. За підсумками 16 спецвідрізків першим фінішував Владімір Широков. Проте за порушення регламенту пілот був наказаний штрафом і в підсумковій таблиці опустився аж на 33 позицію.

В моноприводі традиційну для себе перемогу святкував Сергій Кочетков на Ford Fiesta S1600 (4 місце в абсолюті). Для нього це вже п'ята перемога. Другим був росіянин Антон Токбулатов на Citroen C2 S1600. Компанію на подіумі їй склав ще один росіянин Андрєй Ніколаєв на Ford Fiesta S1600.

Прайм Ялта ралі: Перемога Олексія Лопухова
Після 7 етапів впевнене лідерство утримує росіянин Алекс Каркач. В його активі 149 очок. Владімір Широков тратив через штраф перемогу відпустив Алекса на комфортні 33 очки. На третє місце вийшов Алекс Мікулка.