Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Алекс Каркач виграє ралі "Галіція"

sancho 5-03-2012, 13:30 582 Новини
Алекс Каркач виграє ралі "Галіція"Перший день почався з двох асфальтових суперспешиалів. Їх дещо сенсаційно виграв представник молодшого класу S1600 - Антон Токбулатов на Citroen C2 S1600. Проте вже перший гравійний СД виграє Артем Хорольський на Skoda Fabia S2000 evo1 і очолює загальний залік. Наступний доп вперше виграє Соболєв і посуває Артема на другу позицію. На 5 СД черга Хорольского вигравати і він знову очолює турнірну таблицю. Проте на наступному допі його спіткала невдача. Поломка переднього диференціала призводить до втрати близько 30 секунд. А виграв на цьому СД Ілья Соболєв і впевнено закріпився в лідерах. Поломка автомобіля Артема Хорольського призвела до його сходу на СД7.

А дві останні спецділянки першого дня виграв росіянин Алекс Каркач на Peugeot 207 S2000. Проте лідером залишився Соболєв.Алекс Каркач виграє ралі "Галіція"

Другий день дуже невдало почався для лідера. Він вилетів з траси і втратив близько хвилини. В лідери вийшов Владімір Широков на Skoda Fabia S2000 evo2, якому менше секунди програвав кращий на СД9 Алекс Каркач. Усі решта спецділянки дня (крім СД11) виграв Ілья Соболев який все ж зумів з 4 позиції піднятися на другу, випередивши Владіміра Чірокова на 5 секунд. А перемогу, захопивши лідерство на СД13, здобув Алекс Каркач.

В моноприводі впевнену перемогу здобув Антон Токбулатов. Він виграв більше 2 хвилин у Алєксєя Сосніна і більше 3 хвилин у Андрєя Ніколаєва. В перший день Антону гідну конкуренцію склав лідер чемпіонату в класі S1600 Сергій Кочетков, проте в другий день він потрапив у аварію і оформив схід.