Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі "Маріуполь": Другий день

sancho 12-02-2012, 00:11 549 Новини
Ралі "Маріуполь": Другий деньNECHIPORUK Igor впевнено перемогає на 5 етапі чемпіонату і на 6 етапі кубка України. Виграні ним 3 спецділянки в купі з фінішами в кількох секундах від переможців на інших СД дали йому змогу виграти своє перше ралі в цьому сезоні.

Проте, як ви пам'ятаєте, після першого дня NECHIPORUK Igor займав тільки другу сходинку. Лідирував латвієць USVILS Kristaps. Другий день прибалтійський пілот почав непогано. На СД9 він показав другий час програвши переможцю 1,5 сек, а наступну десяту спецділянку виграв. Проте вже на СД11 Крістапса спіткала невдача. Багато помилок і втрата близько 55 секунд відразу відкинули латвійця на 4 сходинку абсолюту. А ще на наступному допі він змушений був оформити схід.

Ралі "Маріуполь": Другий деньДруге місце на ралі "Маріуполь" здобув росіянин CHIROKOV Vladimir, який після першого дня посідав 4 сходинку. По ходу другого дня Владіміру вдалося відіграти у MIKULKA Alex близько 7 секунд. Алекс таким чином залишився на 3 сходинці, здобувши свій другий подіум в цьому чемпіонаті.

Плюс три позиції - такий здобуток в другий день лідера чемпіонату KARKACH Alex. Він піднявся з 7 сходинки на 4. Замкнув топ-5 українець KUZMINOV Alexander.

Ралі "Маріуполь": Другий деньЩодо монопривода, то і тут пелетон втратив лідера. TOKBULATOV Anton, який лідирував після першого дня впевнено утримував свою перевагу (більше 30 сек.) над найближчим переслідувачем до 12 спецділянки, де він двічі грубо помилився. В наслідок цих помилок було втрачено багато часу і пробито радіатор. А також втрачено було і лідерську позицію. Наступну спецділянку Антон виграє, проте на передостанній СД перегрітий двигун його Citroen C2 S1600 перестає працювати. За 2,7 км до фініша російський пілот змушений зупинитись.

Перемогу в класі S1600 здобуває KOCHETKOV Sergey. Це його четверта з п'яти можливих перемога. Другим фінішував NIKOLAEF Andrey, для якого це срібло також четверте. SOSNIN Aleksey став третім.