Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Дебютна перемога Рене Ріттер

sancho 3-03-2019, 20:30 145 Новини
Дебютна перемога Рене Ріттер


Перший асфальтовий етап став тріумфом німецького пілота Рене Ріттера. Йому вдалося випередити лідера сезону і переможця попередніх трьох етапів – росіянина Антона Кочеткова.

Після невдач на попередніх етапах, Рене був налаштованих фінішувати це ралі, так як полюбляє асфальт. І він був дуже задоволений, що йому вдалося випередити багато сильних суперників.

Антон Кочетков обережно почав ралі, відзначивши що це не його улюблене покриття. Після першого дня він був лише четвертим з відставанням від лідера у 35 сек. Другий день він також провів обережно і скориставшись помилками суперників, зумів піднятись на друге місце.
Третім став українець Павло Лихач. Він випереджав Антона, проте спочатку помилився на СД9, а потім ще й отримав штраф, і опинився на 4 позиції. До кінця ралі вдалося відіграти тільки одну позицію…

Дебютна перемога Рене Ріттер


В класі WRC 2 впевнену перемогу здобув фін Юркі Ніємела. Захопивши лідерство після СД 3 він його не віддавав до фінішу і впевнено переміг з гандикапом у більше як 2 хвилини. Другим фінішував росіянин Деніс Малишев, який випередив на 13 секунд українця Сергія Раєвського.

Дебютна перемога Рене Ріттер


Феноменальну швидкість показав на ралі переможець класу WRC 3 португалець Оскар Естевез. В перший день він фінішував другим в абсолюті!!! Проте на СД 10 він сильно помилився і ще й отримав багато штрафу і опинився на 9 позиції. Проте зберіг за собою першу позицію в класі, яку втримав до кінця ралі. Другим фінішував його співвітчизник Пауло Темпера, а третім – росіянин Ігор Помощіков.

В Junior WRC переможну гегемонію росіянина Александра Романенко перервав румун Ремус Діаконеску. Росіянин був другим, а третім фінішував українець Назарій Лебедь.