Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі Зимові вершини

sancho 24-01-2019, 18:46 171 Новини
Ралі Зимові вершини


Три перемоги з трьох можливих - такий доробок російського представника Yalta Crimea Rally Team Anton Kochetkov на старті нашого чемпіонату.
У класі WRC ралі стартувало з перемоги Pasha Lykhach на СД1, але вже починаючи з другої СД Anton Kochetkov перехопив лідерство і не віддав його до самого завершення ралі хоч і не одноразово здійснював невеликі помилки. Суперники ж переможця ралі мінялись один за одним. Хтось допускав значні помилки та втрачав час, а хтось взагалі завершував боротьбу по причині поломки техніки чи ба більше - вильоту за межі СД. Так, мабуть в перше в історії чемпіонату, одразу 11 пілотів із різних класів завершило ралі на передостанній, 15ій СД. Друге місце за підсумками ралі у класі WRC посів колега переможця - Alexandr Karkach. На третьому місці фінішував Victor Trnka, та оскільки чеській пілот був без заявки на участь у ралі його результат анулюється і таким чином третє місце займає ще один представник Чехії Libor Tomecek.

Ралі Зимові вершини


У класі WRC 2 велась схожа боротьба. На СД1 найшвидшим був Echedei Benitez, а вже на СД2 Sergey Ivanov перехоплює лідерство у класі і до самого завершення етапу не підпускав до себе суперників. Проте навідміну від заліку пілотів у класі WRC в даному класі досить таки довго займав другу сходинку Echedei Benitez, проте зійшов на СД12 і на емоціях заявив про завершення свого виступу у чемпіонаті! Пілот був незадоволений підготовкою сніжних СД, але ми надіємось що Echedei Benitez все ж передумає і ми будимо раді бачити його у нашому чемпіонаті! Своїм дочасним завершенням ралі Benitez загострив і без того запеклу боротьбу між Jyrki Niemelä та Kirill Kolomiets. Та не дивлячись на чималу кількість помилок, особливо у другий день, представнику Wild West VRT все ж вдалось здобути друге місце у класі. Jyrki Niemelä - третій.

Ралі Зимові вершини


На відміну від двох попередніх класів, у класі WRC 3 у боротьбі за перемогу Jan Marcha захопив лідерство з першої СД і здобувши перемогу на 8 із 16 СД довів справу до логічного завершення. Та без помилок не обійшлось у цьому класі. Так із дев'яти пілотів фінішувало лише 4: переможець етапу Jan Marcha та Paulo Tempera, Ivan Gontsov і Alexander Besedin, які зайняли друге, третє та четверте місця відповідно.

Ралі Зимові вершини


Як ви, мабуть здогадались, у класі Junior WRC ситуація майже нічим не відрізнялась від інших класів. Aleksandr Romanenko здобув впевнену перемогу поступившись лише на двох СД. Дуже щільну боротьбу за друге місце вели між собою Nazariy Lebed та Marco Salomo. Пілоти часто завершували СД у межах однієї секунди. Проте на СД11 Marco Salomo здійснив помилку та вилетів за межі дороги і не зміг вибратись із снігової пастки. Прикрий схід. Nazariy Lebed нічого не залишалось як без помилок добратись до фінішу і завершити етап на другій сходинці. Його ж найближчий суперник у турнірній таблиці Remus Diaconescu за підсумками першого дня займав шосту сходинку, проте в другий день був більш вдалий за суперників і обійшовши їх піднявся на третю сходинку за підсумками ралі.