Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі Умань: огляд першого дня

sancho 16-12-2018, 18:06 293 Новини
Ралі Умань: огляд першого дня


Перший лег Ралі Умань порадував учасників та глядачів дуже щільними результатами на СД. Пілоти часто допускали помилки, тому відставання за підсумками першого дня у деяких класах суттєве між екіпажами, та на деяких СД боротьба була жорстокою.

Так у класі WRC перше і друге місце ділять між собою LYKHACH Pasha, який цього року перейшов із команди MEGASPORT Rally до складу Wild West Virtual Rally Team, та KOCHETKOV Anton із Yalta Crimea Rally Team. Перед стартом другого легу їх розділяє лише 0,95 с! Третє місце займає BORKUNOV Alexander з відставанням у 3,15с від лідера. Запекла боротьба очікує нас під час другого легу!

Невдачею закінчився перший день для фаворитів минулого етапу у класі WRC2. NIEMELA Jyrki, після того як захопив лідерство у класі на СД2, вже на наступній СД пошкодив машину камнем, який підступно заховався за невеликим кущем. А KOLOMIETS Kirill знайшов свій камінь уже на СД4 . Зачепивши його він вилетів за межі СД та пошкодив свій авто. IVANOV Sergey, який на попередньому ралі зайняв третє місце у класі, наразі очолює ралі Умань маючи перевагу над BENITEZ echedei у +3.43с, та MALYSHEV Denis у +45.41с і лише +0.45с поступається йому KEVLYUK Sasha, який пропустив перший етап чемпіонату.

Ралі Умань: огляд першого дня


У класі WRC3 майже все ралі лідирував PAULO Tempera, але на завершальній СД дня вилетів за межі дороги прямісенько у камінь, після чого двигун відмовився стартувати знову. Прикра помилка для пілота Yalta Crimea Rally Team, який вже друге поспіль ралі демонструє високу швидкість на СД та ніяк не вдається фінішувати на подіумі. POMOSCHIKOV Igor без особливих пригод завершив день на першій позиції. Друге місце займає GONTSOV Ivan, який після сходу на першому етапі обережно пілотував свій Opel Corsa. Третє місце у класі займає LYKHACH Roman Sr.

Ралі Умань: огляд першого дня


Не менш запекла боротьба велась і у класі JWRC. До четвертої СД одразу 5 пілотів вели між собою теоретичну боротьбу за перемогу. Знаючи підступність СД4 статись могло все що завгодно. Так і сталось... Неочікувано для всіх СД виграє LEBED Nazariy, DIACONESCU Remus втрачає дуже багато часу, а все це допомагає ROMANENKO Aleksandr укріпити першу позицію. Під час проходження СД5, LEBED Nazariy під час невдалого приземлення після трампліну вилітає за межі дороги і втрачає багато часу. Далі сенсацій не відбулось. Ми спостерігаємо такі ж результати по завершенню першого легу як і під час першого ралі чемпіонату. За підсумками дня перші три сходинки займають ROMANENKO Aleksandr, DIACONESCU Remus та LEBED Nazariy відповідно.