Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі Галіція: Кочетков зберігає лідерство

sancho 10-12-2018, 17:21 263 Новини
Ралі Галіція: Кочетков зберігає лідерство


Під час проходження СД другого легу KOCHETKOV Anton, не без помилок як власних так і суперників вдалось втримати перше місце в заліку класу WRC. Його найближчий суперник за підсумками першого легу DE DIEGO Javier мав помилки у стенограмі, що і вплинуло на кінцевий результат. RAJEWSKI Tomasz, який займав третю сходинку після першого легу, із-за технічних проблем не зміг стартувати на СД10 і оформив схід, чим скористався TOMECEK Libor, який і зайняв третє місце за підсумками ралі у класі WRC.

Ралі Галіція: Кочетков зберігає лідерство


Серед усіх класів нашого чемпіонату найгарніша боротьба за перемогу у ралі Галіція велась у класі WRC2. Після першого легу NIEMELA Jyrki та KOLOMIETS Kirill розділяло трішки більше 24с. Першим на старт другого легу вийшов представник команди Yalta Crimea Rally Team і здійснив виліт за межі дороги на першій ж СД. KOLOMIETS Kirill, який був дуже задоволений стенограмою на цій СД скоротив свій відрив від суперника до 7с. Далі, аж до самого фінішу ралі, пілоти з перемінним успіхом вели запеклу боротьбу між собою. KOLOMIETS Kirill вже на СД 12 захопив лідерство у ралі і до кінця етапу не поступився NIEMELA Jyrki. Але все могло завершитись сходом лідера. На завершальній, глядацькій СД, KOLOMIETS Kirill послизнувся в одному з поворотів та збив придорожній знак. Та на щастя ця невеличка невдача лише принесла втрату в декілька секунд.Третє місце, без особливих проблем зберіг за собою IVANOV Sergey.

Ралі Галіція: Кочетков зберігає лідерство


У класі WRC3 без особливих проблем перемогу отримав POMOSCHIKOV Igor. BESEDIN Alexander був анульований штраф в 1хв і він зміг випередити PIDLUSKY Oleksandr у боротьбі за другу позицію.

У класі JWRC другий лег пройшов без кардинальних змін. Хоча було багато сходів у другий день, проте перша п'ятірка пілотів за підсумками першого легу зберегла свої позиції і під час проходження СД другого легу. ROMANENKO Aleksandr, DIACONESCU Remus, LEBED Nazariy завершили ралі на першій, другій і третій позиціях відповідно.

Ралі Галіція: Кочетков зберігає лідерство


Старт чемпіонату видався дуже цікавим. Багато дійсно швидких пілотів здійснило чимало помилок та не змогли завершити ралі взагалі або ж фінішували за межами подіуму. Але це тільки початок, попереду ще весь чемпіонат, шансів наздогнати своїх суперників є ще дуже багато! Дякуємо усім пілотам та командам, які приймають участь у RBR-UA сезону 2018-2019.