Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі Галіція: огляд першого легу

sancho 2-12-2018, 18:20 264 Новини
Ралі Галіція: огляд першого легу


Ось і стартував 11 чемпіонат RBR-UA. Вперше за історію чемпіонату Ралі Галіції випала честь бути першим етапом.

Торік Ралі Галіцію виграв KOCHETKOV Anton у класі WRC. Цього року перші 5 СД лідирував DE DIEGO Javier на Ford Fiesta WRC 2017 та мав практично мінімальний запас часу над чемпіоном KOCHETKOV Anton. Ситуація міняється на СД 6 Ulychne 2, Anton хоч і помилився під час проходження СД і втратив приблизно 10с все ж вдалось відіграти час у Javier і вийти в лідери класу. На СД 7 Ukrnafta 2 Anton знову робить помилку і Javier користуючись цим моментом знову виходить в лідери ралі. На завершальній СД першого легу DE DIEGO Javier вибирає спокійну тактику і завершує день на другій позиції. KOCHETKOV Anton йде у ва-банк і відіграє у Javier більше 18с і стає лідером. Пізніше KOCHETKOV Anton жалівся на велику кількість помилок у пілотажі, а DE DIEGO Javier навпаки, дуже задоволений своїм чистим та обережним пілотажем. Третє місце у класі WRC, з відставанням у більше ніж півтори хвилини від лідера посів WALKOWSKI Michal.

У класі WRC2 торік переміг MARZOA Juan, який цього року не подав заявки на участь у чемпіонаті. Цього року, під час першого легу лідерами заліку у класі побувало багато пілотів. Перші дві, так би мовити глядацькі СД, лідирував представник команди Flying Machines VRT RAEVSKIY Sergey. Далі лідерство перейшло до представника команди Family Racing Rally Team Sergey Ivanov. Він утримував лідерство до СД 7 Ukrnafta 2, на якій здійснив прикру помилку та відкотився на третю сходинку у заліку пілотів WRC2. Лідером класу став представник команди Yalta Crimea Rally Team Jyrki Niemelä який і завершив перший лег у стані лідера. Другим у класі за підсумками першого легу став пілот KOLOMIETS Kirill який захищає кольори Wild West VRT. По завершенню першого легу, лідер класу Jyrki Niemelä залишився дуже задоволений своєю позицією. KOLOMIETS Kirill, який програє лідеру трохи більше 24с, теж задоволений своєю позицією та зробив акцент на власних помилках, які йому мало що не вартували фінішу! RAEVSKIY Sergey від коментарів утримався.

IVANOV Sergey, який минулого чемпіонату отримав перемогу у класі WRC3 на Ралі Галація, цього року перейшов у клас WRC2. PAULO Tempera, представник Yalta Crimea Rally Team, лідирував перші 4 СД, на СД 5 Modrychi 1 здійснив помилку і вилетів за межі СД розбивши свій авто завершив перший лег. Лідером класу став Miguel Lopez який вже на СД7 Ukrnafta 2 посеред дороги спіймав камінь та пробив картер двигуна Clio. Прикре завершення першого легу! Лідерство у заліку пілотів у класі перейшло до POMOSCHIKOV Igor. Друге місце у класі займає предствник Wild West VRT Oleksandr Pidlusky, на третій сходинці за підсумками першого легу знаходиться BESEDIN Alexander який захищає кольори ProDrive Rally Team.

Минулоріч у класі JWRC Ралі Галіцію виграв VOLKOVICH Alexander, який цього року не приймає участі в чемпіонаті. У цьому класі, на відміну від лідерів інших класів, майже весь перший лег, окрім глядацьких СД лідирував один пілот - представник Family Racing Rally Team ROMANENKO Aleksandr. Під час першого легу чимало пілотів було на другому місці та найбільш вдалим був DIACONESCU Remus, який відстає від лідера класу на майже півтори хвилини. Третє місце за підсумками легу зайняв представник Wild West VRT LEBED Nazariy, який здійснив чимало помилок під час проходження СД. В даному класі, під час проходження другого легу, якщо самі пілоти не будуть вдаватись до помилок, подіум залишиться такий же. А ось в інших класах нас чекає дуже запекла боротьба за місце на подіумних місцях!