Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Historic Cup 2018: впевнена перемога Лібора Томечека

sancho 14-09-2018, 18:10 578 Новини
Historic Cup 2018: впевнена перемога Лібора Томечека


До золота літнього кубку чех Лібор Томечек зумів додати ще й золото історичного кубку. Виступаючи на «божевільній» Audi Sport quattro S1 GrpB він зумів фінішувати на всіх етапах і заслужено випередив своїх суперників.

Цікаво, що в історичному кубку срібло абсолюту, як і в літньому кубку, завоював росіянин Сергей Іванов. І тут він також виступав на слабшій техніці – в класі H2. Третє місце між собою поділили фін Юркі Ніємела та росіянин Антон Кочетков.

В класі H1 впевнено переміг абсолютних чемпіон – Лібор Томечек. Срібло у росіянина Антона Кочеткова, а бронза у словака Йозефа Мідляра.

Сергею Іванову не було рівних в класі Н2. Другою фінішувала росіянка Еліонора Ларіонова, а третім фін Юркі Ніємела.

Historic Cup 2018: впевнена перемога Лібора Томечека


В класі Н3 перемогу здобув румун Ремус Діаконеску. Друге місце розділили між собою іспанець Хав’єр Касес та поляк Рішард Лаудацкі.

Назарій Лебедь виграв в класі Н4, випередивши росіянку Катю Іванову (срібло) та іспанця Мігеля Лопеса з Олександром Підлуським, які розділили між собою бронзу.

Крім того, Назарій Лебедь тріумфував в окремому заліку Lanos Cup. Олександр Підлуський тут був другим, а Мігель Лопес – третім.