Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону

sancho 11-07-2018, 17:55 392 Новини
RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону


Провівши попередні сезони в монопривідних класах Антон Кочетков вирішив пересісти на техніку WRC і відразу почав боротьбу за чемпіонство. На перших етапах основним суперником росіянина був Хардо Рейнард з Естонії. Проте естонець набравши на перших етапах 122 очки з 150 можливих, на цьому і зупинився… А Кочетков продовжив з тимчасовими осічками перемагати: 6 перших позицій в цьому сезоні і в підсумку золото абсолюту та класу WRC.

Срібний призер минулого сезону Павло Лихач і цього року став другим. І зважаючи на старт – нуль очок після 4 етапів, це непоганий підсумковий результат.
Та й взагалі, пілоти які виступали на техніці WRC, показували досить таки не стабільну їзду і як висновок пілот класу WRC 2 зумів завершити сезон на третьому місці абсолюту. Цим пілотом став Іспанець Хуан Марцола. Четвертим в абсолюті і третім в WRC завершив чемпіонат росіянин Александр Боркунов.


RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону


Разом з бронзою абсолюту Хуан Марцола виграв ще золото в класі WRC2. Срібло в класі в активі українця Кирила Коломійця, а бронза – у фіна Юркі Ніємела.

RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону


В класі WRC 3 впевнено золото завоював росіянин Сєргей Іванов. Другим в класі став українець Олександр Підлуський, а третім ще один українець Іван Гонцов.

RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону


Найбільш впевнену перемогу в своєму класі здобув Олександр Волкович. Українець в класі Junior WRC втратив всього 8 очок і випередив двох росіян – Александра Романенка та Ігора Помощнікова, які стали відповідно срібним та бронзовим призерами.

RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону


Найзапекліша боротьба виявилась в командному заліку. Перед останнім етапом було три претенденти на золото і в підсумку з перевагою в 4 очка перемогу відсвяткували представники Megasport Rally. Для них це вже третє чемпіонство поспіль. Срібло в команди Family Racing Rally Team, а бронза цього разу у Yalta Crimea Rally Team. Цікаво, що саме ці команди займають три перші позиції попередні 4 сезони, міняючи між собою позиції.

Дипломи призерів чемпіонату:

RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону RBR-UA 2017-18: Підсумки сезону


Решта дипломів тут