Останні новини

Зв'язок з нами

Чемпіонство з присмаком шахрайства

sancho 24-05-2018, 01:30 278 Новини

Восьмий етап чемпіонату України RBR-UA 2017-2018 ралі Трембіта визначив дострокового чемпіона – Антона Кочеткова. П'ята за ліком перемога на етапах дозволила представнику Yalta Crimea Rally Team за два етапи до закінчення чемпіонату гарантувати золото. Проте, як виявилося, не все так однозначно. Остання спецділянка ралі Трембіта показала, що деякі пілоти шляхом певних маніпуляцій можуть отримати нечесну перевагу над суперниками. І що прикро, цим зловживають пілоти, які боряться за медалі чемпіонату…

Щодо сухої статистики, то після відміни організатором останньої СД, то достатньо впевнену перемогу з розривом майже 28 секунд здобув вище згаданий новоспечений чемпіон – Антон Кочетков (Citroen C3 WRC 2017, Yalta Crimea Rally Team). Другим фінішував його партнер по команді і вже екс-чемпіон Алекс Каркач. Для Алекса цей сезон м'яко кажучи не склався. На ралі Трембіта він добрався фінішу лише третій раз. А бронзу на етапі і шанс поборотись за срібло абсолюту за підсумком сезону здобув Деніс Малишев (Citroen C3 WRC 2017, P.G.R.T.).

Ралі Трембіта стала вбивчою для пілотів класу WRC 2. З 12 екіпажів, що стартували в ралі, до фінішу добралися всього 4. Найшвидше дистанцію ралі подолав представник Wild West VRT Кирило Коломієць на Skoda Fabia R5. Завдяки створеному в перший день гандикапу в майже 40 секунд, він все ж зумів відбитись від атак у другий день швидкого іспанця Хуана Марзоа (Mitsubishi Lancer Evo X V12 R4). На фініші СД15 пілотів розділило менше 5 секунд. Сергій Раєський з Bravo M-Works RT на Peugeot 208 T16 R5 посів третю сходинку.

В класі WRC 3 стартувало всього 6 машин, а фінішувало троє. Перемогу відсвяткував Сергей Іванов (Opel Corsa C S1600, Family Racing Rally Team), другим став Олександр Підлуський (Citroen DS3 R3-MAX, Wild West VRT), а третім – Павло Воробйов (Ford Fiesta S1600, PVR Pride Global Team-Rally).

Після сходу в другий день Александра Романенка, Олександр Волкович отримав шанс здобути дострокове чемпіонство в класі JWRC. Для чемпіонства представнику Megasport Rally достатньо було фінішувати хоча б третім. Проте, Олександр перевиконав завдання, всьоме відсвяткувавши перемогу в цьому сезоні. Другим фінішував Ігор Помощіков (Opel ADAM R2, Family Racing Rally Team), який після 15 спецділянок програв переможцю 42 секунди, а на останньому (відміненому), зумів виграти аж 49 секунд… Третім фінішував Назарій Лебедь (Ford Fiesta R2, Wild West VRT).