Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Перша перемога Лихача в сезоні

sancho 11-04-2018, 23:49 304 Новини
Перша перемога Лихача в сезоні


Захопивши лідерство на самому старті Ялта ралі впевнено свою другу перемогу на Кримському півострові та першу в сезоні 2017-2018 здобув представник Megasport Rally Павло Лихач. Єдиними пілотами, які намагалися скласти конкуренцію українцю були піренейці - португалець Паулу Темпера з PVR Pride Global Team-Rally на Mini JWC попередньої генерації WRC та іспанець Ечедей Бенітес на автомобілі категорії RC2 - Peugeot 208 T16 R5 (d). Проте далась в знаки різниця в техніці і Павло випередив своїх суперників більше як на хвилину. Темпера та Бенітес відповідно і посіли друге та третє місце абсолюту.

Перша перемога Лихача в сезоні


Бенітес крім того став найшвидшим в своєму класі - WRC 2, де крім нього на подіумі опинилися його співвітчизник Хуан Марзоа (Mitsubishi Lancer Evo X V12 R4) та українець Кирило Коломієць з Wild West VRT на Skoda Fabia R5.

Француз Ян Марша на Citroen DS3 R3-MAX став найшвидшим в класі WRC 3, випередивши лідера класу росіянина Сергєя Іванова (Opel Corsa C S1600) з Family Racing Rally Team та українця Івана Гонцова (Peugeot 207 RC R3T) з Megasport Rally, який після 6 етапів на другій позиції в заліку WRC 3.

В класі JWRC перервалася переможна серія Олександра Волковича. Представник Megasport Rally довів свій Opel ADAM R2 другим. А переможцем став Александр Романенко (Ford Fiesta R2) з Family Racing Rally Team. Його партнер по команді Ігор Помощіков на Opel ADAM R2 замкнув трійку призерів.