Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Ралі Галіція: Кочетков знову найшвидший

sancho 5-03-2018, 18:33 443 Новини
Ралі Галіція: Кочетков знову найшвидший


Стартувавши на новій для себе машині - Citroen C3 WRC 2017 лідер сезону Антон Кочетков впевнено виграв п’ятий етап чемпіонату RBR-UA. Пілот Yalta Crimea Rally Team майже на 2 хвилини випередив представника Family Racing Rally Team росіянина Александра Боркунова. Третім, відставши від 2 місця на 4 секунди, фінішував ще один росіянин – Деніс Малишев з P.G.R.T.

Ралі Галіція: Кочетков знову найшвидший


Іспанець Хуан Марзоа продовжує штампувати перемоги в класі WRC 2. На ралі Галіція він здобув вже третю перемогу поспіль. Фін Юркі Ніємела та українець Сергій Роговской з Yalta Crimea Rally Team фінішували відповідно другим на третім.

Ралі Галіція: Кочетков знову найшвидший


Росіянин Сергєй Іванов з Family Racing Rally Team боровся за перемогу з французом Жаном Марша в класі WRC 3. Проте на початку другого дня француз помилився і зійшов. Відтак Іванов спокійно фінішував з відривом від другого місця в цілих 6 хвилин. А другим став Іван Гонцов з Megasport Rally. Бронза у представника Wild West VRT Олександра Підлуського.

Ралі Галіція: Кочетков знову найшвидший


Для Олександра Волковича перший день ралі Галіція не був вдалим. Після перших 8 допів він програвав лідеру більше 30 секунд. Проте чудово провівши другий день, лідер Megasport Rally зумів догнати і перегнати своїх основних суперників – росіян Александра Романенко та Ігора Помощнікова з Family Racing Rally Team. Александр задовільнився срібло, а Ігор - бронзою.