Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Антон Кочетков виходить в лідери

sancho 12-02-2018, 22:39 354 Новини
Антон Кочетков виходить в лідери


Всього 1,8 метри на фініші розділили двох представників Yalta Crimea Rally Team Антона Кочеткова та Алекса Каркача. В часовому визначені - це мізерні 0,07 сек. Здається це рекордний за щільністю результат між переможцем та другим призером за всю історію RBR-UA.

Ця перемога дала можливість росіянину Антону Кочеткову вийти в лідери чемпіонату, а також разом з Каркачем вивести в одноосібні лідери свою команду в заліку команд. Третім в абсолюті став ще один росіянин - Деніс Малишев (P.G.R.T.).

Антон Кочетков виходить в лідери


В класі WRC 2 другу поспіль перемогу здобуває іспанець Хуан Марзоа на Mitsubishi Lancer Evo X V12 R4. Він зумів випередити і Кирила Коломійця (Wild West VRT) на Skoda Fabia R5, і росіянина Євгенія Панюшкіна (Family Racing Rally Team) на Peugeot 208 T16 R5 (b).

Також свою другу перемогу в класі WRC 3 здобув француз Ян Марша. Він на своєму Citroen DS3 R3-MAX випередив росіянина Сєргєя Іванова (Opel Corsa C S1600, Family Racing Rally Team) та українця Івана Гонцова (Opel Corsa C S1600, Megasport Rally).

Антон Кочетков виходить в лідери


Цьогорічний лідер Megasport Rally Олександр Волкович (Opel ADAM R2) не залишає шансу суперникам в класі Junior WRC. Ралі "Зимові вершини" стали четвертим поспіль тріумфом українця в цьому сезоні. Росіянин Ігор Помощіков (Opel ADAM R2, Family Racing Rally Team) був другим, а Микола Кочерга (Ford Fiesta R2, K-City Pride RBR Legends) третім.