Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Каркач знову в грі

sancho 31-12-2017, 20:30 363 Новини
Каркач знову в грі


Чемпіон минулого сезону росіянин Алекс Каркач тільки на третьому етапі, ралі "Буковина", зумів фінішувати. І відразу на першому місці.

Представник Yalta Crimea Rally Team випередив Харто Рейнарта (PVR Pride Global Team-Rally) більше як на півхвилини. І свого сокомандника китайця Ю Тана більше як на хвилину. Доречі Ю Тан, бронзовий призер минулого сезону, також вперше в цьому сезоні фінішував.

Іспанець Хуан Марзоа на своєму старенькому Mitsubishi Lancer Evo X V12 R4 зумів випередити усіх в класі WRC 2. Зокрема фіна Юркі Ніємела (Yalta Crimea Rally Team) всього на 1 секунду. Третім став ще один іспанець – Ечедеі Бенітес.

Каркач знову в грі


Росіянин Сергєй Іванов (Family Racing Rally Team) вдруге виграв в класі WRC 3. Він випередив представника Megasport Rally Івана Гонцова, та приватника, румуна Ремуса Діаконеску.

Каркач знову в грі


Вже в третє перемогу в класі Junior WRC здобув Олександр Волкович (Megasport Rally). І знову другий росіянин Александр Ромененко (Family Racing Rally Team). А от третє місце цьому сезоні займають різні пілоти. Цього разу третім фінішував Назарій Лебедь (Wild West VRT).