Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Реінарт стартує з перемоги

sancho 22-11-2017, 23:18 440 Новини
Реінарт стартує з перемоги


Естонський пілот команди K-City Pride RBR Legends Хардо Реінарт виграв перший етап чемпіонату RBR-UA 2017-2018 ралі «Чумацький шлях». Це його друга в історії RBR-UA перемога на етапах чемпіонату.

Стабільна і головне швидка їзда Хардо дозволила йому привести свій Ford Fiesta WRC 2017 до фінішу більш як на 44 секунди швидше ніж найближчий переслідувач, росіянин Антон Кочетков. Лідер Yalta Crimea Rally Team нарікав на недостатню готовність свого Hyundai i20 Coupe WRC 2017 (був не повністю задоволений налаштуваннями) та на деякі помилки, що призвели до пошкодження, які не дали йому змогу нав’язати боротьбу лідеру.
Замкнув трійку призерів ще один росіянин на Hyundai i20 Coupe WRC 2017, представник команди P.G.R.T. Деніс Малишев. Він також відзначив, що не зовсім підлаштувався під новий болід, тому мав певні труднощі з керуванням. Хоча в цілому залишився задоволеним стартом сезону.
А от кращим серед українців в абсолюті став Нікіта Сорокін з Bravo M-Works RT. Цікаво, що всі три призери минулого сезону, а це Алекс Каркач, Павло Лихач та Ю Тан не зуміли дістатися до фінішу і оформили схід.

Реінарт стартує з перемоги


Представник Wild West VRT Кирило Коломієць став першим в класі WRC 2, випередивши на своїй Skoda Fabia R5 фінського пілота Юркі Ніємела (Ford Fiesta R5, Yalta Crimea Rally Team) трохи більше як на 16 секунд. Майже півтори хвилини йому програв литовець Ігнас Аугусторніс з команди Sim Academy Rally Team.

Реінарт стартує з перемоги


Не було рівних в класі WRC 3 росіянину Сергєю Іванову. Після перемоги минулого року в заліку WRC Junior, він вирішив перейти в клас на рівень вище і не прогадав. Виступаючи на Honda Civic Type R(FN2) R3 представник Family Racing Rally Team вже в перший день створив розрив в більше як 4 хвилини над найближчим переслідувачем. А в другий день довів свою перевагу до п’яти з половиною хвилин. Другим став представник Megasport Rally Іван Гонцов, який виступав на Opel Corsa C S1600. А замкнув трійку Олександр Підлуський (Citroen DS3 R3-MAX, Wild West VRT).

Реінарт стартує з перемоги


Напружена боротьба в класі JWRC завершилась перемогою українця Олександра Волковича (Opel ADAM R2) з Megasport Rally. Його основний суперник росіянин Александр Романенко (Renault Twingo R2 Evo, Family Racing Rally Team) програв всього трохи більше 12 секунд. Третім фінішував представник Wild West VRT Володимир Коваль (Ford Fiesta R2).

В командному заліку на етапі двовладдя - Family Racing Rally Team та Megasport Rally набрали однакову кількість очок – по 36. На два менше у представників Wild West VRT.Використано фото з сайту rbrplus.blogspot.com та з форуму rbr.in.ua/forum