Марзоа знову перший

Марзоа знову перший


Іспанець Хуан Марзола вдруге поспіль завойовує золото в Літньому кубку. Попри пропущений старт, йому вдалося надолужити згаяне і відіграти у суперників їх перевагу. Китаєць Ю Тан хоч і здобув перемоги на перший двох етапах, як і минулого року, задовільнився тільки сріблом. А от бронзу між собою поділили два росіянина – Александр Боркунов та Антон Кочетков.
В класі WRC трійка призерів аналогічна, за винятком Антона Кочеткова, який програв Александру Боркунову 3 очки і зайняв 4 позицію.

Марзоа знову перший


Кирило Коломієць провів стабільно весь кубок фінішуючи на кожному етапі і здобув впевнену перемогу в класі WRC 2. Другим став поляк Сліз Крзишек, а третім Павло Лихач.

Впенено, не відчувши спротиву суперників, в класі Classic перемогу здобув Олександр Драйв. Він виграв усі без виключення етапи. Другим став естонець Андер Вііаанд. Олександр Безкровний задовільнився бронзою.

Марзоа знову перший


Стабільність стала запорукою перемоги і для Олександра Підлуського. В його активі перемога, чотире третіх місць та одне четверте і як підсумок перемога в класі WRC 3. Росіянин Ігор Помощіков двічі не зумів дістатися фінішу і став другим у заліку. Іван Гонцов фінішував третім.

Марзоа знову перший


Олександру Аричу не було рівних в класі Junior. Чотири перемоги принесли йому золото в класі. Александр Романенко з Росії завоював срібло, а Павло Воробйов, який виступав під фінським прапором бронзу.

Запекла боротьба була в заліку команд. І переможцем у цій боротьбі стали представники PVR Pride RBR Online Team. Друге місце у Family Racing Rally Team, треті - Wild West VRT.
  Корисні лінки

RBR Czech

RBR Plus

SKIN Central

GARALLYING

SZModels

Vojta Skins

RBR Templates

Чемпіонати

Limans Cup

RBR-RU (Russia)

RBR-LT (Lithuania)

Virtualne Rajdy (Poland)

RBR-BG (Bulgaria)

free counters
©2008-2017, RBR-UA. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (rbr.in.ua) на RBR-UA. |