Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

RBR-UA 2016-17: український залік

sancho 27-06-2017, 14:49 562 Новини
RBR-UA 2016-17: український залік


До дев’ятого сезону чемпіонату України ще жодному пілоту не вдавалося стати дворазовим абсолютним чемпіоном в українському заліку. І от в цьому сезоні це вдалося Павлу Лихачу. І ця перемога більш ніж впевнена. На восьми з десяти етапах він тріумфував і випередив свого найближчого суперника на 112 очки.

А випередив він Микиту Сорокіна, який став другим і в абсолюті і в класі URC. Бронзу абсолюту завоював Олександр Драйв.
А от минулорічний чемпіон Сергій Раєвський зумів фінішувати тільки четвертим. В свій актив він може занести бронзу в класі URC.

RBR-UA 2016-17: український залік


Олександр Драйв до бронзи абсолюту додав золото в класі URC 2. Другим там став Кирило Коломієць, а третім став Константин Сідоров.

RBR-UA 2016-17: український залік


Андре Вііанд впевнено виграв клас URC 3, тріумфувавши на 8 етапах. Другим став Олександр Підлуський, а третім Роман Лихач-ст., в активі яких по одній перемозі на етапах.

Олександр Волкович на останньому етапі вирвав перемогу в класі URC Junior. Срібло у Володимира Коваля, а бронза у Павла Воробйова.

В командному заліку не було рівних команді Megasport Rally. Вона набрала 400 очок з 400 можливих. Срібло у команди Wild West Virtual Rally Team, а бронза у представників Bravo Rally Team.