RBR-UA 2016-17: підсумки сезону

RBR-UA 2016-17: підсумки сезону


Алекс Каркач стає другим пілотом після Жернея Фелтріна, кому двічі вдалося завоювати чемпіонство Open RBR-UA . Після свого першого чемпіонства в сезоні 2011-12 років, Алекс 4 рази ставав срібним призером. І от нарешті в цьому сезоні йому знову вдалося стати найкращим.

Проте і в цьому сезоні не все було гладенько для чемпіона. Вигравши першу гонку в Херсоні, він допустився двох помилок на ралі Ворота України та ралі Буковина. Його помилкою вдало скористався Павло Лихач. На екваторі чемпіонату саме Павло лідирував. Але вдала серія з семи перемог дала змогу Каркачу відіграти згаяне і здобути заслужене золото. Лихач задовільнився сріблом.
Третьою силою намагався бути китаєць Ю Тан, якого заслужено можна назвати відкриттям цього сезону. Проте йому не вистачило трохи стабільності та везіння. Тож у нього бронза абсоюту.

RBR-UA 2016-17: підсумки сезону


В класі WRC 2 була більша різноманітність переможців. Зокрема перемоги на етапах здобували не два пілоти як в абсолюті, а п’ять. Найбільше перемог і загалом очок у фіна Юркі Ніємела – 5 перемог та 132 очка. Він і став чемпіоном в класі. Дві перемоги та 124 очки в українця Олександра Драйва. У нього срібло. А бронза у португальця Пауло Темпера (1 перемога і 114 очок).

RBR-UA 2016-17: підсумки сезону


Тільки по додатковим показникам визначився чемпіон в класі WRC 3. Завдяки перемозі на заключному етапі ним став росіянин Антон Кочетков. Другим став Андер Вііанд . Замкнув трійку призерів українець Олександр Підлуський.

RBR-UA 2016-17: підсумки сезону


Найбільш переконливу перемогу в класі здобув Сергєй Іванов в WRC Junior. За всі 10 етапів він жодного разу не фінішував нижче другого місця. Срібло у його співвітчизника Александра Романенка. Бронза у Олександра Волковича, який пропустив старт сезону і не зміг компенсувати втрати в подальшому.

В командному заліку напруга була до останнього етапу. На старт ралі Трембіта Megasport Rally Team та Yalta Crimea Rally Team виходили з однаковою кількістю очок. Не слід було забувати і про Family Racing Rally Team, які вразі серйозної осічки суперників могли їх обійти в чемпіонській гонці. В підсумку Megasport Rally Team з 358 очками завоювали командне золото. Це другий поспіль тріумф українського колективу в нашому чемпіонаті. Yalta Crimea Rally з 348 очками задовільнилися сріблом, а Family Racing Rally Team – бронзою.
  Корисні лінки

RBR Czech

RBR Plus

SKIN Central

GARALLYING

SZModels

Vojta Skins

RBR Templates

Чемпіонати

Limans Cup

RBR-RU (Russia)

RBR-LT (Lithuania)

Virtualne Rajdy (Poland)

RBR-BG (Bulgaria)

free counters
©2008-2017, RBR-UA. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (rbr.in.ua) на RBR-UA. |