Александров ралі: Каркач поза конкуренцією

Вже традиційно боротьбу за перемогу на етапі чемпіонату RBR-UA 2016-2017 вели два лідери - росіянин Алекс Каркач (VW Polo R WRC 2016, Yalta Crimea Rally Team ) та українець Павло Лихач (Ford Fiesta RS WRC, Megasport Rally Team). І знову боротьба була дуже напружена і до останніх метрів. І знову Алекс був швидшим. Це вже його 5 поспіль перемога і він вже на 44 очок випереджає Павла. За два етапи до фінішу це вагома заявка на чемпіонство.

Третім фінішував китаєць Ю Тан (VW Polo R WRC 2016, Yalta Crimea Rally Team), який надійно закріпився на третій сходинці абсолюту та в разі якщо лідери спіткнуться на останніх етапах, цілком може претендувати і на перемогу.

В класі WRC 2 вже традиційно на першій сходинці фінішує фін Юркі Ніємела (Ford Fiesta R5, Yalta Crimea Rally Team). Це його п’ята перемога. Також традиційно на подіумі Пауло Темпера (Ford Fiesta R5, PVR Pride RBR Online Team). Він другий раз поспіль фінішує другим. А от для українця Кирила Коломіця (Mitsubishi Lancer Evo IX N4, Wild West VRT), який фінішував третім - це перший подіум. Відзначимо, що до цього етапу лідирував росіянин Деніс Малишев. Проте невихід на старт призвів до того, що його обійшов Юркі.

Антон Кочетков (Ford Fiesta S1600, Sevik Motorsport) та Андер Вііанд (Opel Corsa C S1600, Megasport Rally Team) з однаковою кількістю очок лідирували перед Александров ралі в класі WRC 3. Андер провалив етап, зійшовши в перший день і отримавши великий штраф міг претендувати хіба на кілька очок в залік. В підсумку він фінішував всього на 8 сходинці. В Антона також не все було гладенько. Він напомилявся на старті першого дня і був змушений відвойовувати позицію за позицією. Йому це вдалося ще в перший день. А в другий він тільки збільшив свою перевагу і впевнено переміг та одноосібно очолив залік класу. Другим фінішував румун Ремус Діаконеску (Honda Civic Type R(FN2) R3, Sevik Motorsport), а третім - Роман Лихач-ст. (Ford Fiesta S1600).

Українець Олександр Волкович (Opel ADAM R2, Megasport Rally Team) продовжує переслідувати лідерів класу WRC Junior. Александров ралі– вже четверта його перемога в цьому чемпіонаті. Проте він все ще третій в заліку класу. Адже росіянин Сергєй Іванов (Opel ADAM R2, Family Racing Rally Team) фінішував другим і якщо врахувати його попередні 4 перемоги і 3 срібла – у нього гігантський запас очок і найкращі шанси на чемпіонство. Третім фінішував росіянин Алексндр Романенко (Opel ADAM R2, Family Racing Rally Team). Схоже що саме він та Волкович поборються за срібло в класі.

Yalta Crimea Rally Team два етапи поспіль заробляють максимальну кількість очок і вириваються в лідери в командному заліку. 6 очок їм поступаються діючі чемпіони Megasport Rally Team. Третіми тримаються Family Racing Rally Team.