Третя поспіль перемога Каркача

Алек Каркач після двох невдалих етапів (ралі Ворота України та ралі Буковина) штампує перемоги одну за одною. Черговим тріумфом росіянина стало ралі Маріуполь. І виграв він його з впевненим відривом у більше як хвилину. До того ж подарунком для Алекса став схід його основного суперника в чемпіонаті - Павла Лихача, який помилився на початку другого дня. Таким чином росіянин очолив турнірну таблицю абсолютного заліку після шести етапів.

Другим в Маріуполі фінішував стабільний китайських пілот Ю Тан. В його активі вже чотири других позицій. А третю сходинку на етапі посів португалець Пауло Темпера. Крім того представник PVR Pride RBR Online Team став найшвидшим у своєму класі - WRC 2, випередивши росіян Дєніса Малишева та Євгенія Панюшкіна.

Юрій Тітов став найшвидшим в класі WRC 3. Андер Віанд фінішував другим і очолив турнірну таблицю класу. Третій - Антон Кочетков.

Запекла боротьба була в класі WRC Junior. Олександр Волкович все ж випередив росіянина Сєргєя Іванова всього на 8 секунд і здобув свою третю перемогу в класі. А Іванов надійно закріпився в лідерах турнірної таблиці з солідним відкривом від Александра Романєнка, який в Маріуполі був третім.

Щодо командного заліку то основні претенденти на чемпіонство схоже визначились - це Megasport Rally Team, Yalta Crimea Rally Team та Family Racing Rally Team. На ралі Маріуполь в активі цих команд по 36 очок. А очолює турнірну таблицю команда Megasport Rally Team.