Третя поспіль перемога Каркача

Третя поспіль перемога Каркача


Алек Каркач після двох невдалих етапів (ралі Ворота України та ралі Буковина) штампує перемоги одну за одною. Черговим тріумфом росіянина стало ралі Маріуполь. І виграв він його з впевненим відривом у більше як хвилину. До того ж подарунком для Алекса став схід його основного суперника в чемпіонаті - Павла Лихача, який помилився на початку другого дня. Таким чином росіянин очолив турнірну таблицю абсолютного заліку після шести етапів.

Другим в Маріуполі фінішував стабільний китайських пілот Ю Тан. В його активі вже чотири других позицій. А третю сходинку на етапі посів португалець Пауло Темпера. Крім того представник PVR Pride RBR Online Team став найшвидшим у своєму класі - WRC 2, випередивши росіян Дєніса Малишева та Євгенія Панюшкіна.

Юрій Тітов став найшвидшим в класі WRC 3. Андер Віанд фінішував другим і очолив турнірну таблицю класу. Третій - Антон Кочетков.

Запекла боротьба була в класі WRC Junior. Олександр Волкович все ж випередив росіянина Сєргєя Іванова всього на 8 секунд і здобув свою третю перемогу в класі. А Іванов надійно закріпився в лідерах турнірної таблиці з солідним відкривом від Александра Романєнка, який в Маріуполі був третім.

Щодо командного заліку то основні претенденти на чемпіонство схоже визначились - це Megasport Rally Team, Yalta Crimea Rally Team та Family Racing Rally Team. На ралі Маріуполь в активі цих команд по 36 очок. А очолює турнірну таблицю команда Megasport Rally Team.
  Корисні лінки

RBR Czech

RBR Plus

SKIN Central

GARALLYING

SZModels

Vojta Skins

RBR Templates

Чемпіонати

Limans Cup

RBR-RU (Russia)

RBR-LT (Lithuania)

Virtualne Rajdy (Poland)

RBR-BG (Bulgaria)

free counters
©2008-2017, RBR-UA. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (rbr.in.ua) на RBR-UA. |