Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Лихач відривається від конкурентів

sancho 10-01-2017, 23:38 617 Новини
Лихач відривається від конкурентів


Павло Лихач вже традиційно провів швидку і головне стабільну гонку і довів свій Ford Fiesta RS WRC до фінішу на третьому етапі RBR-UA 2016-17 ралі Буковина. Представник Megasport RT на 12 секунд випередив китайця Ю Тана з команди Yalta Crimea Rally Team, який керував VW Polo R WRC 2016. Представник Піднебесної обійшов в загальному заліку Алекса Каркача, для якого ралі закінчилося на другому допі, і тепер займає 2 сходинку. Замкнув трійку абсолюту росіянин Александр Боркунов, який представляє команду 213. Його Hyundai i20 WRC 2016 фінішував на 32 секунди пізніше за переможця.

Лихач відривається від конкурентів


В класі WRC 2 другу перемогу записав в свій актив фін Юркі Ніємела (Ford Fiesta R5), який представляє Yalta Crimea Rally Team. Він випередив всього на 3 секунди росіянин Деніса Малишева (Ford Fiesta R5, Family Racing Rally Team) та на 9 секунд переможця попереднього етапу в класі українця Олександра Драйва (Skoda Fabia R5, Megasport RT).

Лихач відривається від конкурентів


Росіянин Антон Кочетков довів свій Ford Fiesta S1600 першим до фінішу в класі WRC3. Це вже друга перемога в своєму класі представника Sevik Motorsport, яка дала йому можливість очолити загальний залік класу WRC3. Естонець з українською ліцензією Андер Вііанд з Megasport RT на своєму Opel Corsa C S1600 третій раз фінішував другим. А третім несподівано став Олександр Підлуський (Citroen DS3 R3­MAX, Wild West VRT).

Перемогою в класі WRC Junior своє повернення відзначив Олександр Волкович (Megasport RT). Майже 10 секунд йому програв лідер сезону в джуніорах Сергей Іванов і більше хвилини Александр Романенко (обидва Family Racing Rally Team). Усі троє стартували на одинаковій техніці – Opel ADAM R2.

Щодо командного заліку, то в лідери вирвались представники української команди Megasport RT (максимальні 40 очок на етапі та 112 очок після трьох етапів). А друге місце між собою ділях їх основні суперники в цьому і попередніх сезонах - Family Racing Rally Team та Yalta Crimea Rally Team (по 104 очок).