Реванш Лихача

Після програної боротьби на першому етапі росіянину Алексу Каркачу, Павло Лихач зумів взяти реванш вигравши один з двох асфальтових етапів нашого чемпіонату - ралі Ворота України. Завдяки цьому результату представник Мегаспорту вийшов в лідери чемпіонату.

Щодо Каркача, то для нього фатальним став останій доп першого дня, який він не зумів фінішувати. В підсумку Алекс був лише 15-м. Спробував нав'язати боротьбу Павлу ще один представник Yalta Crimea Rally Team - китаєць Ю Тан. Проте йому не вистачило зовсім трохи - 16 секунд. Замкнув трійку призерів естонець Хардо Рейнарт з K-City Warriors Pride Team. Його Hyundai i20 WRC 2016 пересік фініш на 54 секунди пізніше лідера.

Ще один представник Megasport Rally Team Олександр Драйв був найшвидшим в WRC 2. Він майже на 25 секунд випередив португальця Пауло Темпера з PVR Pride RBR Online Team. Бронза в класі у росіянина Деніса Малишева з Family Racing Rally Team.

Третє золото на етапі команді Megasport Rally Team міг принести Андер Вііанд в класі WRC 3. Проте йому це завадив зробити румун Ремус Діаконеску з Sevik motorsport, який був недосяжним на своєму Honda Civic Type R(FN2) R3. Майже хвилину він "привіз" своєму найближчому переслідувачу Андеру. Замкнув трійку росіянин Віктор Рудяков на Ford Fiesta S1600. Представник 213 Team вирішив після першого етапу змінити техніку WRC 2 на монопривід і не прогадав.

Представник Family Racing Rally Team Сергей Іванов показав феноменальну швидкість на свому Opel ADAM R2 в класі WRC Junior. Його партнер по команді Александр Романенко був другим, а Ігор Помощіков з P.G.R.T. - третім.

Кращою командою на етапі стала Megasport Rally Team. В їхньому активі максимально можлива кількість очок на етапі - 40. На 4 очка менше у Family Racing Rally Team. Ці дві команди ділять перше місце командного заліку. На третє місце опустилися представники Yalta Crimea Rally Team, для яких етап виявився не дуже вдалим.