Останні новини

Зв'язок з нами

History Cup 2016: золото для Владіміра Кубіні

sancho 14-09-2016, 18:33 394 Новини

Боротьба двох чеських пілотів Владіміра Кубіні та Лібора Томечека за золото історичного кубку велась з першого етапу. На дві перемоги на старті Владіміра, Лібор відповів своїми двома. Після чотирьох етапів вони ділили першу сходинку з однаковою кількістю очок – по 36. Проте ралі «Карпати» стало фатальним для Томечека – зхід на останній спецділянці. Кубіні фінішував третім і отримав серйозну перевагу перед фінальним етапом.

Для гарантованого чемпіонства Владіміру потрібно було фінішувати хоча б четвертим. Це завдання він виконав і заслужено став чемпіоном. Лібор Томечек на останньому етапі фінішував третім і завоював срібло історичного кубку.

Іспанець Хуан Марзоа стартував на менш потужних автомобілях (Porsche 911 SC 3.0 Grp4 та VW Golf II GTI 16V GrpA) і через це мав не дуже успішний старт: 12 балів після чотирьох етапів. Про боротьбу за чемпіонство мова вже не йшла. Проте дві перемоги на завершальних етапах дозволили йому вирвати бронзу в Олександра Драйва.

Олександр без призу не залишився. Йому не було рівних в класі Open. П'ять перемог та одне друге місце принесли золото класу. Срібло здобув естонець Андер Вііанд, а бронзу українець Іван Гонцов.

В класі Light з перевагою в два очка перемогу здобув Александр Романєнко. Сріблом задовольнився українець Владислав Стоян. Бронза в активі ще одного росіянина Євгенія Панюшкіна.