Останні новини

Зв'язок з нами

Сергій Раєвський - чемпіон українського заліку

sancho 25-05-2016, 11:57 353 Новини

Представник команди Bravo Rally Team Сергій Раєвський стабільно провівши сезон 2015-2016 зумів обійти усіх суперників (в тому числі і на більш потужній техніці) в чемпіонській гонці. Другим став його партнер по команді Нікіта Сорокін, а третім Паша Лихач. Представник Мегаспорту хоч і виграв 5 гонок, проте тричі не фінішував і втратив лідерство.

Сергій Раєвський став восьмим за ліком чемпіоном українського абсолюту. Досі ще жодному пілоту не вдається двічі перемагати.

2015-16 - RAEVSKIY Sergey

В класі URC (автомобілі класу WRC) Павлу Лихачу рівних не було. Друге місце за Петром Смірновим, який пропустив більше половини сезону, а третє в Алекса Кадігрова.

Разом з перемогою в абсолюті, Сергій Раєвський здобув золото і класу URC 2. Завдяки двом перемогам на завершальних етапах він зумів випередити Нікіту Сорокіна, в якого срібло. Бронза в активі Андрія Баглая.

В класі URC Production основна боротьба точилася між Константином Сідоровим та Олександром Драйвом. Константин програвши перші три гонки своєму опоненту, в наступних був швидшим за Олександра і зумів на 10 очок його випередити. Бронзу в класі здобув Володимир Коваль.

Подіум класу URC 3 ідентичний подіуму міжнародному класу WRC 3. Золото в Андера Вііанда, срібло в Сашка Арича, а бронза в Олександра Підлуського.

Не було рівних Олександру Волковичу в класі URC Junior. Десять стартів і десять перемог. Павло Воробйов задовільнився сріблом, а Станіслав Кузнєцов бронзою.

Запекла боротьба точилася за чемпіонство в командному заліку. До останнього лідирували представники Bravo Rally Team. Проте на ралі Галіція перемогу в них вирвали Megasport Rally Team, які вдруге поспіль святкують чемпіонство в українському командному заліку. Молода та перспективна Bravo Rally Team залишилася зі срібними медалями. Бронза дісталася команді Wild West VRT. Для івано-франківської команди це вже четверта командна бронза в українському заліку.