Останні новини

Зв'язок з нами

Rally Galycyna: Сухінов підтвержує своє чемпіонство

sancho 20-05-2016, 18:22 297 Новини

Росіянин Александр Сухінов вже в статусі чемпіона виграв завершальний етап чемпіонату 2015-16 років Ралі Галичина. Слід відзначити, що це ралі стало його другим тріумфом в цьому сезоні. Проте висока стабільність (п’ять других місць та одне третє) дозволили йому впевнено виграти чемпіонат.

Основні переслідувачі Сухінова, які боролися за місця на подіумі Алекс Каркач та Павло Лихач провалили етап, не діставшись фінішу. Це дало змогу португальцю Пауло Темпера на техніці класу R5 фінішувати другим. На третій позиції фінішував також представник WRC 2 росіянин Деніс Боровінський. Кращий серед українців став Сергій Раєвський, який фінішував четвертим в абсолюті та третім в WRC 2.

Нікіта Сорокін фінішував п'ятим в абсолюті і четвертим в класі WRC 2 і завоював золото в своєму класі. Боровінський – другий, Раєвський – третій.

Долю чемпіонства в WRC Production мали вирішити між собою Деніс Малишев та Андрєй Ніколаєв. Деніс мав перевагу в 6 очок перед цим етапом. До 9 допу все йшло по його плану. Проте допустивши помилку він дав шанс Ніколаєву. Андрєй цей шанс використав, пропустивши тільки переможця етапу Олександра Безкровного. Малишев по системі ралі 2 зумів фінішувати на 6 сходинці класу.

Переможець ралі Галіція в класі WRC 3 Сергій Кочетков в цьому сезоні був дуже нестабільним, що не дозволило йому захистити свій минулорічний титул. Тільки 5 місце в класі. А чемпіоном став Андер Вііанд, який фінішував другим і більш як на 6 хвилин випередив свого основного конкурента Сашка Арича.

Олександр Волкович вже в статусі чемпіона фінішував другим на ралі Галіція в класі WRC Junior. А перемогу на етапі здобув росіянин Александр Романенко. Третім фінішував Антон Кочетков. Всього 25 секунд йому не вистачило щоб фінішувати другим і обійти в боротьбі за бронзу Павла Воробйова. Від так сім’я Кочеткових вперше з 2009 року залишилась без нагород в нашому чемпіонаті.

Yalta Crimea Rally Team та K-City International Pride Team набрали найбільшу кількість очок серед команд на цьому етапі - 36. Проте якщо кримській команді це допомогло здобути бронзу, то українська тільки 13-а. Megasport Rally Team завдяки 32 очкам на рідному для себе ралі Галіція буквально вирвав перемогу у Family Racing Rally Team і вперше в своїй історії завоював золото командного заліку.