Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Перша перемога Лихача

sancho 11-04-2016, 15:52 349 Новини
Перша перемога Лихача


Ялтинська гонка цього року принесла першу перемогу в абсолюті представнику команди Megasport Rally Team Павлу Лихачу. Крім того, в загальному заліку українець піднявся на другу сходинку (яку ділить з росіянином Глєбом Матвєєнковим).

«На старті почувався досить впевнено, тому почав атакувати з перших кілометрів, правда вже в кінці першого відрізку після бокового удару об скелю з ладу вийшов задній диференціал. Відчувалися певні незручності при проходження шпильок і повільних поворотів і по декілька секунд на відрізку ми зливали. В середині дня боротьба з Алексом стала вкрай напруженою, прийшлося максимально атакувати і було навіть декілька небезпечних моментів. Екіпаж закінчив день з відставанням в три секунди і завданням на другий день було максимально швидше добратися фінішу, адже розумів, що в кінці гонки нас з Алексом знову будуть розділяти секунди. Другий день видався важчим, - знову при виході з крутого повороту я зачіпив бетонну опору після чого вийшов з ладу задній дифф і ми знов почали зливати. Але в середині дня основний суперник зійшов з дистанції, і нам залишалося тільки фінішувати. Дуже шкода, через схід Алекса смак перемоги не той. Дякую всім.» - зазначив після фінішу переможець.

Алекс Каркач більшу частину дистанції вів безкомпромісну боротьбу з Павлом. Проте, СД13 стала фатальною для нього.
Каркач: «Велике спасибі за гонку - чергову чудову гонку! Паша, вітаю з заслуженою перемогою! Я вважаю, перемога повністю повноцінна, адже все, що відбувається, включаючи мій схід, носило справжній спортивно-змагальний характер! До скорої зустрічі!»

Лідер чемпіонату Александр Сухінов не ризикував і в спокійному темпі фінішував другим, а замкнув трійку чех Лібор Томечек.

Перша перемога Лихача


Представник Family Racing Rally Team Євгеній Панюшкін з Росії став найшвидшим в класі WRC 2. Він майже хвилину «привіз» лідеру чемпіонату Нікіті Сорокіну (BRAVO Rally Team). Третім, попри схід в перший день, став Сергій Раєвський.

Перша перемога Лихача


В WRC Production знову зміна лідера. Завдяки перемозі в Ялті тепер перший представник Family Racing Rally Team Деніс Малишев. Андрєй Ніколаєв з Sevik motorsport фінішував другим і опустився на другу позицію абсолюту. Константин Сідоров фінішував третім.

Перша перемога Лихача


Змінився лідер і в класі WRC 3. Андре Вііанд, який представляє Megasport Rally Team, без помилок подолав всю дистанцію, заслужено переміг і очолив залік класу. А от представник BRAVO Rally Team Саша Арич відзначив, що кілька разів помилився і втратив достатньо часу, щоб втратити лідерство в гонці. Разом з тим і втратив лідерство в чемпіонаті в класі WRC 3. Третім фінішува Роман Лихач –старший.

Перша перемога Лихача


Ілья Солдаков з Family Racing Rally Team продовжує гонитву за лідером класу Олексндром Волковичем з Megasport Rally Team. Другий етап поспіль Ілья фінішує першим, а Олександр другим. Александр Романєнко з С.Р.Г.К. задовільнився бронзою.

Команди Family Racing Rally Team та Megasport Rally Team набрали на етапі максимальну кількість очок – по 40. Вони ж займають перші дві позиції в командному заліку. На третє місце опустилися представники Yalta Crimea Rally Team, для яких домашня гонка стала вкрай невдалою – всі пілоти зійшли з дистанції. Bravo Rally Team, які були третіми на Ялта ралі тепер в 6 очках від третього місця в командному заліку.