Останні новини

Зв'язок з нами

Алекс Каркач: "Було важко, і разом з цим цікаво"

sancho 23-03-2016, 15:51 431 Новини

Чемпіонат вийшов на фінішну пряму. Впевнено в чемпіонаті лідирує росіянин Александр Сухінов, за ним слідує ще один росіянин Глєб Матвєєнков, а на третю сходинку піднявся переможець Александров ралі Алекс Каркач з Yalta Crimea Rally Team.

Алекс на 10 секунд випередив Павла Лихача і вдруге в своїй кар’єрі виграв Александров ралі.

Каркач: «Насправді було важко, і разом з цим цікаво. Закінчивши перший день на лідируючій позиції, більш схвильовано стартував у другий день, адже мінімальний розрив з Пашею означав те, що він налаштований так само на перемогу, як і я. Власне другий день пройшов, саме відповідно до цих очікуваннями, де цей і так мінімальний розрив ми розривали як могли. Чудова боротьба!
Ще раз Дякую всім, і до швидкої "зустрічі"!»

Павло Лихач (Megasport Rally Team) намагався нав’язати переможцю боротьбу і до останнього допу претендував на перемогу.

Лихач: «Перший день склався досить не погано. З самого початку зрозумів, що потрібно атакувати, бо Каркач задав високий темп. Часу на розгойдування не було, і екіпаж працював на максимумі. На деяких СУ вдавалося відіграти програні секунди з СУ1. Але нажаль на другому проїзду СУ Шурдин гума слабо тримала і я допустив дві помилки, які вартували 15 секунд. Ця помилка зробила Каркача недосяжним на цьому етапі. На старті другого дня нас розділяли 10 секунд, які я зміг відіграти і скоротити відставання до 0,3 секунди. Все повинно було вирішитись на останньому СУ, але після проїзду 2-х кілометрів від старту я зрозумів, що гума закінчилася, і всі спроби відіграти злиті 2 секунди на першому секторі увінчалися невдачею. Тому, дякую Алексу за боротьбу, було напружено і цікаво. До зустрічі на асфальті!»

Третім на Александров ралі фінішував естонець Хардо Рейнард, проте пізніше отримав штраф і опинився лиш на дев’ятій сходинці абсолюту. Його місце на подіумі зайняв його ж співвітчизник Свен Сілд (PVR Pride RBR Online Team).

Найшвидше дистанцію Александров ралі в класі WRC 2 подолав росіянин Юрій Тітов (С.Р.Г.К.). Він випередив двох представників команди BRAVO Rally Team Сергія Раєвського та Нікіту Сорокіна. Нікіта очолив залік класу, обійшовши Дениса Боровінського, який не фінішував на цьому етапі.

В «Продакшині» загострюється боротьба між двома росіянами. Андрєй Ніколаєв (Sevik motorsport) виграв Александров ралі і очолив залік. Денис Малишев (Family Racing Rally Team) фінішував другим. Ще один представник Sevik motorsport Константин Сідоров на Александров ралі був третім і після 7 етапів ділить третю сходинку заліку з Олександром Драйв (213 Team).

Саша Арич з BRAVO Rally Team впевнено виграв в класі WRC 3 і очолив залік. Його головний конкурент – Андер Вііанд (Megasport Rally Team) фінішував другим і займає другу сходинку після 7 етапів. Бронзу на етапі завоював Роман Лихач –ст.

Ілья Солдаков (Family Racing Rally Team) здобув свою третю перемогу на етапах в класі WRC Junior. Проте в загальному заліку він другий. Лідирує представник Megasport Rally Team Олександр Волкович, який фінішував другим. Литовець Йоніс Йонатіс з команди Drive DMACK World Rally Team фінішував третім і трохи скоротив відставання від Антона Кочеткова, який йде третім в заліку WRC Junior.

Кілька слів про боротьбу в командному заліку. Попри невелику осічку (всього 26 очок на етапі) лідирує Yalta Crimea Rally Team. До 4 очок скоротили відставння від лідера представники Family Racing Rally Team. А от Megasport Rally Team, який на третій сходинці, програє лідеру вагомі 22 очки.

Наступний в чемпіонаті досить складний асфальтовий етап Yalta rally. До зустрічі в Криму.