Останні новини

Зв'язок з нами

Rally Stara Fortetsya: друга поспіль перемога Мєдвєдєва

sancho 12-01-2016, 00:19 393 Новини

Боротьба двох російських пілотів на німецькому VW Polo R WRC 2015 закінчилась перемогою Романа Мєдвєдєва. І хоча Глєб Матвєнков виграв 8 з 15 допів, Роман був більш стабільнішим і перетнув фінішний ствір на 39 секунд швидше. Комапанію росіянам на подіумі склав естонець Хардо Реінарт.

Роман Мєдвєдєв: "В первый день СпецУчастки были наилегчайшими и большинство смогло их преодолеть с минимальным отставанием друг от друга. Не люблю такие допы, т.к. вождения там почти не требуется.
А вот во второй день пошло самое интересное. Закрученные допы, с быстрыми и медленными связками. В общем, всё то, что по душе. Спасибо всем, кто навязывал борьбу и обгонял меня. К сожалению, тренироваться времени нет и приходится ехать "как умею". Всем спасибо, всем удачи."

Перемога дозволила Мєдвєдєву піднятися на третю сходинку в турнірній таблиці абсолюту. А лідерство утримує Александр Сухінов, який на етапі був тільки сьомим.

В молодшому класі WRC 2 найкращий результат показав Крістапс Усвілс з Латвії. Він випередив росіянина Александра Боркунова та нового лідера класу литовця Ігнаса Аугустоніса. Слід відзначити, що всі призер змагалися на ідентичній техніці - Ford Fiesta R5.

А в "продакшині" подіумні місця за пілотами, які стартували на Mitsubishi Lancer. Росіянин Денис Малишев був перший, українець Константин Сідоров - другим і ще один росіянин Андрєй Ніколаєв - третім.

Щодо монопривідних класів, то в WRC 3 також виграв росіянин - Владімір Широков. Білорус Аляксандр Глушніонак фінішував на другій позиції, а росіянин Віктор Рудяков став третім.

Антон Кочетков з Росії здобув свою першу перемогу в класі WRC Junior. Йому вдалося випередити двох лідерів заліку: українця Олександра Волковича та росіянина Ілью Солдакова, які відповідно фінішували на другій і третій позиції.