Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

» » Rally Stara Fortetsya: друга поспіль перемога Мєдвєдєва

Rally Stara Fortetsya: друга поспіль перемога Мєдвєдєва

sancho 12-01-2016, 00:19 366 Новини
Rally Stara Fortetsya: друга поспіль перемога Мєдвєдєва


Боротьба двох російських пілотів на німецькому VW Polo R WRC 2015 закінчилась перемогою Романа Мєдвєдєва. І хоча Глєб Матвєнков виграв 8 з 15 допів, Роман був більш стабільнішим і перетнув фінішний ствір на 39 секунд швидше. Комапанію росіянам на подіумі склав естонець Хардо Реінарт.

Роман Мєдвєдєв: "В первый день СпецУчастки были наилегчайшими и большинство смогло их преодолеть с минимальным отставанием друг от друга. Не люблю такие допы, т.к. вождения там почти не требуется.
А вот во второй день пошло самое интересное. Закрученные допы, с быстрыми и медленными связками. В общем, всё то, что по душе. Спасибо всем, кто навязывал борьбу и обгонял меня. К сожалению, тренироваться времени нет и приходится ехать "как умею". Всем спасибо, всем удачи."


Перемога дозволила Мєдвєдєву піднятися на третю сходинку в турнірній таблиці абсолюту. А лідерство утримує Александр Сухінов, який на етапі був тільки сьомим.

В молодшому класі WRC 2 найкращий результат показав Крістапс Усвілс з Латвії. Він випередив росіянина Александра Боркунова та нового лідера класу литовця Ігнаса Аугустоніса. Слід відзначити, що всі призер змагалися на ідентичній техніці - Ford Fiesta R5.

Rally Stara Fortetsya: друга поспіль перемога Мєдвєдєва


А в "продакшині" подіумні місця за пілотами, які стартували на Mitsubishi Lancer. Росіянин Денис Малишев був перший, українець Константин Сідоров - другим і ще один росіянин Андрєй Ніколаєв - третім.

Rally Stara Fortetsya: друга поспіль перемога Мєдвєдєва


Щодо монопривідних класів, то в WRC 3 також виграв росіянин - Владімір Широков. Білорус Аляксандр Глушніонак фінішував на другій позиції, а росіянин Віктор Рудяков став третім.

Антон Кочетков з Росії здобув свою першу перемогу в класі WRC Junior. Йому вдалося випередити двох лідерів заліку: українця Олександра Волковича та росіянина Ілью Солдакова, які відповідно фінішували на другій і третій позиції.

Схожі новини

  • RBR-UA 2015-2016: Російський подіум на першому етапі
  • Друга поспіль перемога Каркача, чемпіонство Фелтріна
  • Сухінов виграє перший етап кубку
  • Жерней Фелтрін і Megasport RT впевнено виграють Summer Cup 2013
  • Фелтрін найшвидший на ралі Буковинська зима
  • Друга поспіль перемога Каркача
  • Ралі Приазов'я: друга перемога Нечіпорука
  • Козацьке ралі: впевнена перемога Нечіпорука
  • Ралі Маріуполь: Хорольський лідер першого дня
  • Прайм Ялта ралі: Перемога Олексія Лопухова