Summer Cup 2015: Сухінов - чемпіон

Ось і завершився перший турнір під егідою RBR-UA, який проводився на оновленій фізиці NGP. І в безкомпромісній боротьбі визначили усі чемпіони та призери.

Росіянин Александр Сухінов випередивши всього на 2 бали Петра Смірнова завоював титул чемпіона в Літньому кубку 2015 року. Третім в абсолюті став Паша Лихач, програвши чемпіону 23 очки.

В класі WRC 2 інтернаціональний подіум: першим став українець Олександр Драйв, другим - росіянин Александр Розінкін, а замкнув трійку литовець Ігнас Аугустоніс.

Серед пілотів на автомобілях класу Продакшин найшвидшим став Володимир Дубровський. Другим став росіянин Євгеній Панюшкін, а третім Олексій Бахтін.

В класі WRC 3 до останнього точилася боротьба за чемпіонство між литовцем Йонісом Йонатісом та українцем Олександром Підлуським. Перемогу на останньому етапі і разом з тим і чемпіонство в класі здобув Йоніс. Олександр задовільнився сріблом. А от третє місце між собою поділили українець Романд Лихач та естонець Андер Вііанд, які набрали однакову кількість очок.

Повністю російський подіум в класі WRC Junior: Андрю Власенко заслужено завоював золото, Віктор Рудяков став другим, а Юрій Тітов задовільнився бронзою.

А от в історичному класі WRC History подіум український: Іван Гонцов впевнено перший, Павло Воробйов - другий, а Саша Арич - третій.

Щодо командного заліку, то тут впевнено чемпіонство здобула команда Team 213. Другий рік поспіль командне срібло завойовує Wild West VRT, а третіми стали представники Megasport Rally Team