Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Жерней Фелтрін – дворазовий абсолютний чемпіон

sancho 10-06-2015, 19:02 615 Новини
Жерней Фелтрін – дворазовий абсолютний чемпіон


7 за ліком чемпіонат Open RBR-UA вже став історією. Сьогодні ми підводимо підсумки і нагороджуємо чемпіонів.
Вперше за 7-річну історію чемпіонатів RBR-UA ми отримали дворазового абсолютного чемпіона. Ним став словенський пілот Жерней Фелтрін. Перше своє чемпіонство він здобув в сезоні 2012-2013 років. В минулому сезоні через ряд невдалих гонок, Жерней був лише п’ятим. І от в цьому йому знову підкорилися український чемпіонат.

Жерней Фелтрін: «Велике усім спасибі за цей сезон і до зустрічі в наступному. Дякую Алексу Каркачу за привітання і також хочу його привітати зі сріблом в абсолюті. Щодо цього сезону, то це був чудовий сезон для мене. Дякую моїй команді Megasport RT і організаторам. Також вітаю переможців і призерів у всіх класах».

Для Алекса Каркача цей сезон став вже четвертим, в якому він здобуває срібло. Якщо додати золото сезону 2011-2012 і бронзу 2009-2010, то його сміло можна назвати найтитулованішим пілотом в RBR-UA.
«Друзі, вітаю усіх з завершенням Чемпіонату України. Вітаю всіх переможців в класах, звичайно призерів і особливо переможця абсолюту – Жернея Фелтріна. На мою думку чемпіонат пройшов на дуже високому рівні, все було класно! За це велике спасибі організаторам.» - відзначив Алекс.

Третім фінішував швед Тобіас Хулт, який виграв минулий чемпіонат. В цьому сезоні він намагався скласти конкуренцію Фелтріну, проте нестарт на останніх трьох етапах призвів навіть до втрати другої позиції.

Жерней Фелтрін – дворазовий абсолютний чемпіон


Четвертим в абсолюті, третім в класі 1 (автомобілі категорії WRC) і чемпіоном в українському абсолюті став Павло Лихач.
«Беззаперечно, сезон був кращим за попередні, адже було багато учасників, нових команд, і звичайно самим крутим нововведенням були авто WRC. Ціль, яку я ставив собі у цьому сезоні вдалося виконати тільки наполовину, адже я так і не зміг втриматися в ТОП3 абсолюту, хоча завоював 1-ше місце в українському заліку, до якого йшов 5 сезонів. Звичайно, не можу стверджувати, що мені було легко, бо це не правда, а от Нечипорука, Харланова і Волковича у моєму класі мені дуже бракувало. Також дійшов висновку, що поставлена ціль на цей сезон - дуже висока планка (думав буде простіше), адже авто WRC показало мою швидкість і вміння на 100%, і водночас мої суперники доводять, що на цих машинах можна їхати ще швидше (чорт забирай як???). Як завжди, на декількох гонках не обійшлося без технічних проблем, але це вже минуле. Є фініш, є результат і є позитивні емоції від того. Тому, дякую усім учасникам, нашому незмінному організатору Сашкові Підлуському, а також моїй команді та суперникам за чудовий чемпіонат. Всього доброго!» - поділився з нашим сайтом Павло.

В класі 2 тільки завдяки перемозі на останньому етапі золото здобув швед Урбан Хенрікссон. Другим став українець Нікіта Сорокін, а третім росіянин Євгеній Панюшкін.
Росіянин Денис Малишев став першим в класі 3: «Дякую всім за організацію, боротьбу та участь в чемпіонаті. Єдине побажання, щоб в майбутньому використовувались в чемпіонаті більша різноманітність трас, доступних в RBR.»
Компанію Денису на подіумі склали два українці – Саша Кевлюк та Сергій Раєвський.

Жерней Фелтрін – дворазовий абсолютний чемпіон


Невперше чемпіоном в моноприводному класі 5 став Сергій Кочетков, який з 2014 року виступає під російським прапором. Нажаль переможець поділився своїми враженнями про сезон. Натомість срібний призер Андер Вііанд, який виступав під українським прапором, був більш відкритим:
«В першу чергу, дякую організаторам за проведення чемпіонату. Цікавий чемпіонат, цікава боротьба на протязі всього сезону. Великою честю було для мене їхати по українській ліцензії під синьо-жовтим прапором. Дуже класно, що вдалось виграти золото в класі У5. Дуже не класно, що через помилку на передостанньому етапі - не вдалось виграти золото в класі 5, а на це в мене були дуже хороші шанси. BOKOV Sergey - сильний конкурент. готуємось тепер до літнього кубку. Мегаспорт - go,go,go!»
Дебютант Сергій Боков з ходу «заїхав» на подіум класу 5: «Всім привіт! Хочу подякувати організаторам чемпіонату. Це був мій перший рік в RBR і звичайно перший Український чемпіонат. Почав я з малого класу 5 і ніби непогано проїхав його, зайнявши 3 місце. Проте боровся за перше… Проте досвіду ще мало. Будемо старатися. Ще хочу подякувати своїм суперникам Вііанду Андеру та Кочеткову Сергію, було круто поборотися. Але все ж таки в командній таблиці ми Перші. FRRT молодці. Ще раз велике спасибі. Всім удачі і зустрінемось в наступному сезоні.»

Жерней Фелтрін – дворазовий абсолютний чемпіон


В класі 6 росіянин Ілья Солдаков не відчувши конкуренції впевнено виграв золото. Другим став його співвітчизник Віктор Рудяков, а третім Іван Гонцов.

Схожа ситуація була і в класі 7. Тут не було ріних росіянину Юрію Тітову, срібло в активі Олександра Волковича, бронза в Олексія Орлова.

Жерней Фелтрін – дворазовий абсолютний чемпіон


Щодо командного заліку, то найбільш злагоджено провели чемпіонат представники команди Family Racing Rally Team, що дозволило їм вперше здобути командне золото. Другими фінішували Megasport Rally Team, а третіми стали переможці попередніх 4 сезонів Yalta Crimea Rally Team.

Підсумки чемпіонату

Дипломи призерів

Керівництво чемпіонату в свою чергу хоче подякувати усім за участь в чемпіонаті, привітати всіх переможців і призерів. І чекаємо вас на трасах настпних чемпіонатів під егідою RBR-UA.