Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Друга поспіль перемога Каркача, чемпіонство Фелтріна

sancho 13-05-2015, 12:10 456 Новини
Друга поспіль перемога Каркача, чемпіонство Фелтріна


Алекс Каркач вдруге поспіль святкує перемогу в цьому чемпіонаті. Йому вдалося випередити на 18 секунд чеха Владіміра Кубіні та на 28 секунд словенця Жернея Фелтріна. Завдяки бронзі на етапі, останній достроково завоював титул чемпіона в абсолюті.

Щодо переможця Ялта ралі, то він після фінішу він відзначив: "Ралі пройшло для мене в хорошій формі, не дивлячись на "контакт" з "овочем" в перший день. Тим не менше результатом я задоволений. Дякую усім, хто створював цей захід, і звичайно учасникам."

Друга поспіль перемога Каркача, чемпіонство Фелтріна


Ця перемога дозволила Алексу випередити Тобіаса Хулта в загальному заліку абсолюта і достроково завоювати срібло в класі 1 (WRC).

В класі 2 загострюється боротьба за чемпіонство. Урбан Хенрікссон завдяки перемозі скоротив до 5 очок відставання від Нікіти Сорокіна, який в Ялті був другим. Третім на кримських серпантинах став Свен Сілд.

Підступний кримський асфальт не пожалів пілотів в класі 3. Тільки два пілоти фінішували. Росіянин Деніс Малишев став першим, а Віталій Лапаєв зі штрафом 10 хвилин був другим.

В класі 5 ситуація не набагато краща. Тільки росіянин Сєргєй Боков фінішував без штрафу і заслужено переміг. Другим фінішував Владімір Широков, а замкнув трійку українець Роман Лухач-старший.

Ілья Солдаков продовжив свою переможну серію в класі 6. Більше 5 хвилин йому програв поляк Артур Ярош. Третім став Віктор Рудяков.

Друга поспіль перемога Каркача, чемпіонство Фелтріна


Завдяки перемозі достроково став чемпіоном в класі 7 росіянин Юрій Тітов. Другим став Олександр Волкович, який достроково завоював срібло чемпіонату. Бронзу в Ялті здобув Павло Воробйов.