Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Кубок Александрова 2011-2012

sancho 16-12-2011, 09:45 353 Новини


Під час 12-ї спецділянки етапу Чемпіонату Європи, болгарського ралі Соссер-Слівен, 2 вересня загинув один з найвідоміших, найавторитетніших і швидких автогонщиків України, майстер спорту міжнародного класу Андрій Александров. Автомобіль одеського пілота втратив керування на слизькій брудній гірській дорозі і зупинив свій політ лише в придорожніх вікових деревах. У це неможливо повірити, але спорт, якому 42-річний Інженер і Гонщик Александров віддав все своє життя, забрав його до себе назавжди.

Ми дружили з Андрієм багато років, з минулого тисячоліття. Розумний, досвідчений, швидкий, веселий і завжди доброзичливий, Александров був обличчям і душею автомобільного спорту нашої країни. Чемпіон України з ралі, кросу, іподромних і кільцевих гонок, неодноразовий учасник і призер зарубіжних гонок, інженер, тренер, функціонер і спортсмен з великої літери - таким Андрій Александров був і таким він залишиться в пам'яті всіх, хто хоч раз мав можливість спілкуватися з ним або зустрічався на трасі ралі.

На трасі довжиною в життя ...

Александров - Боєць. І залишився ним до останньої миті. Траса болгарського ралі скорилася йому 13 років тому, щоб через чортову дюжину років перервати його політ назавжди. Але Андрій залишається з нами. У спогадах друзів, спортсменів та вболівальників. У побудованих їм спортивних автомобілях і виходять на старт учнях. У відеокадрах гонок і в тисячах фотографій, на яких застигла в польоті його блакитна «Субару» або де він переможно підкидає руки з кубком над головою, радіючи черговий невипадковою і важкою перемозі над трасою, обставинами і над собою.

Олексій Мочанов


Вся інформація про Кубок Александрова 2011-2012 знаходиться на сайті RBR-Russia