Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Каркач виграє ралі Галіція

sancho 22-04-2015, 15:41 486 Новини
Каркач виграє ралі Галіція


Алекс Каркач перериває серію перемог Фелтріна і Хулта. Цікаво що ця перемога стала для росіянина першою з осені 2012 року.

На ралі Галіція гідну конкуренцію Алексу складав українець Паша Лихач, проте на СД15 він помилився і оформив зхід. В підсумку Каркач впевнено переміг, фінішувавши з майже 2 хвилинним розривом від другого місця. А другим став естонець Харто Рейнарт, третім - Нікіта Сорокін. Обидва виступали на автомобілях класу 2 - Ford Fiesta Mk.VI S2000. За ними відповідно 1 і 2 позиція і в класі 2).

Щодо лідерів чемпіонату, то словенець Жерней Фелтрін грубо помилився в перший день і отримав 20 хвилин штрафу. Фініш в другий день дозволив задовольнитись тільки 33 місцем. А от швед Тобіас Хулт взагалі не вийшов на старт гонки...

В класі 2 як ми вище зазначали перемогу здобув Харто Рейнарт, який випередив Нікіту Сорокіна. Третім фінішував Антон Кочетков.

Всього 3 пілоти фінішувало в класі 3: першим став росіянин Денис Малишев, другим Сергій Раєвський, а третім Константин Сідоров.

Каркач виграє ралі Галіція


Сергій Кочетков святкував перемогу в класі 5. Це дозволило йому випередити Андера Вііанда (який був другим у Львові) і очолити загальний залік класу. Замкнув трійку призерів Олексій Бахтін.

Каркач виграє ралі Галіція


Росіанин Ілья Солдаков в статусі чемпіона знову підтвердив, що йому немає рівних в класі 6. Майже 4 хвилини розділило його з срібним призером Іваном Гонцовим. Третім став Владислав Стоян.

Каркач виграє ралі Галіція


В класі 7 росіянин Юрій Тітов здобув свою 6 перемогу. Тепер для чемпіонства йому потрібно в двох гонках набрати всього 7 очок. Олександр Волкович на ралі Галіція був другим і залишається єдиним пілотом, який може завадити Юрію стати чемпіоном. Третім став Валерій Вартанян.

Чемпіонат вийшов на фінішну пряму. Вже завтра стартує передостанній етап Ялта ралі, в середині травня на Івано-Франківщині ми дізнаємося імена усіх чемпіонів і призерів. До зустрічі на гонках.