Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Домінування Фелтріна продовжується

sancho 3-03-2015, 20:06 469 Новини
Словенський пілот команди Megasport Rally Team Жерней Фелтрін продовжує свою переможну ходу нашим чемпіонатом. Черговим етапом, який йому підкорився стало ралі "Маріуполь".

Домінування Фелтріна продовжується


"Перший день проїхав в хорошому темпі,без особливих помилок. Суперник в мене фактично один єдиний - Тобіас. Другий день був значно важчим. На 14му допі ми пошкодили машину. Погнули рульову рейку і пошкодили підвіску. З цими поломками нам довелось їхати аж до самого фінішу і тому втратили через це трохи часу. Хочу відмітити достойну їзду Паші. Ми на фініші - це чудово!
Дякую всім! Дякую організаторам! До зустрічі!"
- відзначив після етапу переможець.

Домінування Фелтріна продовжується


Всього 8 секунд програв Жернею його постійний суперник, представник Nordic Sim Motorsport Тобіас Хулт.

Тобіас Хулт: "Чудовий етап. У мене не було часу, щоб добре підготувати авто до цього ралі, так що їхав з головною метою - залишатись на трасі і спробувати нав'язати боротьбу Жернею.
Після першого дня розрив між нами був всього 4 секунди, так що все ще був шанс на перемогу. У той же час Паша був в 20 секундах позаду мене і в мене був один шлях атакувати.
Я зробив все що зміг у другий день. Він був ідеальним для мене. Можливо я б міг відіграти ще кілька секунд, проте цього було б не достатньо, щоб залишити Жернея позаду.
Я задоволений цим ралі і радий що принаймі дав хороший бій Жернею.
Дякую організаторам. Вітаю всіх призерів."


Домінування Фелтріна продовжується


Вдруге в сезоні на подіумі українець Павло Лихач. Від так пілот Megasport Rally Team стає одним з претендентів на призове місце за підсумками чемпіонату.
Павло також поділився своїми враженнями від етапу:

"Перший день склався просто чудово, тримав темп Фелтріна і Хулта, вдалось виграти одну спецділянку, і під кінець дня програвати лідеру 20 секунд. Позаду в 30 секундах залишилися Каркач і Нечипорук, і судячи з їх швидкості в перший день, не міг подумати, що вони зможуть наступати на пяти. Хоча від цих двох можна всього чекати, динозаври все-таки. :D Другий день пішов не по плану, більше доби без сну далося взнаки, і лідери стрімко поїхали вперед, а Каркач почав відбивати по 5 секунд на відрізку. Я їхав на свому максимумі, і нічого не міг зробити. Надзвичайно складно було фізично, а в кінці і психологічно. На передостанньому СУ допустив помилку, і на фінальному знову злив Каркачу, але в результаті, він мене не дістав якихось 5 секунд. Така-то історія. Дякую команді Мегаспорт РТ, організатору, а також всім суперникам за чудовий етап."

А тепер пройдемось по молодшим класам.

Домінування Фелтріна продовжується


Клас 2.
Естонець Хардо Рейнарт з перевагою більше як 30 секунд виграє. Другим став новий лідер чемпіонату в класі 2 Нікіта Сорокін. А замкнув трійку ще один естонець Свен Сілд.

Домінування Фелтріна продовжується


Клас 3
Українець Саша Кевлюк впевнено виграє етап і закріплюється на першій сходинці класу. Майже хвилину йому програв основний конкурент у боротьбі за чемпіонство Деніс Малишев з Росії. Третім став Сергій Раєвський, який в будь яким момент готовий скористатись осічкою лідерів і обійти їх в турнірній таблиці.

Домінування Фелтріна продовжується


Клас 5
Свій дебют в моноприводі (після кількох років в повному) перемогою відзначив росіянин Владімір Широков. Всього в 7 секундар позаду фінішував Андер Вііанд, а третім став росіянин Сергій Кочетков. А от лідер чемпіонату в класі залишився за межами трійки призерів.

Домінування Фелтріна продовжується


Клас 6
Росіянин Ілья Солдаков більш як на хвилину випередив свого найближчого переслідувача Івана Гонцова і більш як на 5 звилин третього призера в класі Віктора Рудякова.

Домінування Фелтріна продовжується


Клас 7
Вперше в сезоні не дістався фінішу росіянин Юрій Тітов. Від так свою першу перемогу в класі відсвяткував Олексій Орлов. Цей успіх дозволив йому обійти в турнірній таблиці Олександра Волковича, який фінішував на цьому етапі третім. А срібло на етапі здобув Саша Арич.

В командному заліку боротьба загострюється. Завдяки 35 очкам на етапі в лідери вийшли представники Megasport Rally Team. А от для Nordic Sim Motorsport етап був не зовсім вдалим. Всього 16 очок. Третє місце за собою зберігають пілоти Family Racing Rally Team.